Copy

TULE MEILE TÖÖLE: otsime tarmukat PROGRAMMIJUHTI

Oled just sobiv kandidaat, kui oskad kavandada Soome ja Eesti vahelist koolituskoostööd ja soome keele õpetust ning oled valmis osalema ja vastutama ühiskondlike projektide edenemise eest. Töösuhe algab 1. detsembril k.a. või vastavalt kokkuleppele. Tööleping on tähtajaline ja kestab 3 aastat, seda on võimalik pikendada veel maksimaalselt 2 aastaks. Töökoha asukoht on Tallinnas või Tartus, vastavalt kokkuleppele. Ametikoht eeldab mõningast reisimist Eesti piires. CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga saata hiljemalt 30. septembril 2019. Loe lähemalt SIIT.

Instituudi vestlusringid on avatud kõigile!
Tartus on esimesed kaks vestulusringi juba toimunud ja suvemälestused on lahti räägitud. Nüüd võtame ette uued teemad ning ootame kõiki huvilisi kuulama, kaasa mõtlema ning arutlema. Meie instituudi traditsioonilised vestlusringid toimuvad kas eesti-soome või ainult soome keeles. Oktoobris alustame vestlusõhtutega taas ka Tallinnas. Koguneme Soome Instituudi ruumes (Harju 1, teisel korrusel). Täpsemat infot saab meie kodulehelt või Facebookist. Olete oodatud!

Kas sina tead, mis on LUGEMISDIPLOM? Mille eest taolise aukirja saab ning kellele ja kus neid jagatakse? Sellest käisid Vikerraadio hommikuprogrammis kõnelemas Tartu Kesklinna kooli õpetaja Sirje Parol ja Soome Instituudi prorgammikoordinaator Kadri Kaljurand. KUULA UUESTI!

PUUDUTAVAD PILDID: Eveliina Talvitie ja Jyri Pitkänen avasid Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus paiknevas Dokfoto Keskuses puudutava dokumentaalfotonäituse. Avamismelus jäid kunstnikud pildile koos Toomas Järveti ja Kristel Lauriga. Publikule on „Püüa mind“ dokfotonäitus avatud 10. novembrini. Meie soovitame!

LÄHIAJAL TULEKUL VEEL:
Meie RÄNDNÄITUSED on samuti liikve. Astu läbi, kui oled:

Vabamu avab koomiksinäituse Soomes elavatest eestlastest

11. oktoobrist alates kutsub okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu vaatama Martin Rattase koomiksitel põhinevat rändnäitust “See oli siis kui Soome läksime”. Koomiksinäitus toob esile eestlaste lood Soome minemisest, seal kohanemisest ja tagasitulekust.  Näituse avamise puhul annab Vabamu sõna noortele ning kutsub jagama nende endi rändekogemusi. Arutelu “Rändavad lapsed ja noored” algab kell 12, mil Vabamusse oodatakse ligi 100 noort. Pärastlõunal mõtiskleme üheskoos, mis paneb meid riikide vahel liikuma ja mis aitab kohaneda. Tartu Ülikooli kultuuriuurija Pihla Maria Siim räägib laste rändekogemusest ning esitleb eesti laste kirjutatud raamatut “Minu kaks kodumaad”. Samas toimub ka koomiksite joonistamise töötuba ja kunstniku juhitud ringkäik näitusel. Tallinnas, Toompea 8 asuvas galeriis on näitus avatud 11. detsembrini! 

@soomeinstituut @soomeinstituut
@finst.ee @finst.ee
Soome Instituut Soome Instituut
finst.ee finst.ee
Uudiskirjast loobumiseks või oma andmete värskendamiseks palun saada kiri aadressile pressiesindaja@finst.ee

 


This email was sent to <<E-post>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Soome Instituut · Harju · Tallinn 10146 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp