Copy
Již přes 20 let vytváříme programy směřující ke snížení recidivy, tím šetříme prostředky daňových poplatníků a přispíváme k bezpečí ve společnosti.
Nezobrazuje se Vám email správně?
Zobrazit v prohlížeči
 
  RUBIKONOVINY
01 / 2016
 

Vážení a milí čtenáři RUBIKONOVIN!

Vaše oblíbené nepříliš pravidelné periodikum se k Vám dostává se čtvrtročním zpožděním, zato však s větším počtem stránek plných zajímavého obsahu.

Hlavním tématem jsou nikoli náhodou naše Programy k zvýšení efektivity alternativních trestů. V období, kdy jsme nuceni omezit dluhové a pracovní poradenství, totiž realizace projektu Alternativa pro Romy či veřejné zakázky na program PUNKT rodina naopak kulminuje. S touto problematikou koresponduje úvodní rozhovor s ředitelkou Probační a mediační služby Andreou Matouškovou, jehož název by zároveň mohl být mottem tohoto čísla i současných snah naší organizace. Jestli nás naše aktuální obtížná situace něčemu naučila, tak tomu, že bez systémové podpory státu naše služby v dlouhodobém časovém horizontu neudržíme.

Jarní RUBIKONOVINY ale nebudou neveselé ani truchlivé. Máme výsledky a úspěchy, o které se s Vámi chceme podělit. Podložené nejen čísly, ale také lidskými příběhy. Nabídneme Vám krátké rozhovory s lektorem, romskými mentory či s personalistkou spolupracujícího zaměstnavatele, a také názory našich klientů. Představíme Vám kampaň „Alternativní trest je šance, jak zůstat na svobodě“ a pozveme na novou informační webovou stránku www.alternativaproromy.cz.

Přejeme příjemné čtení!


 

ROZHOVOR
 

OBSAH

ÚVOD

ROZHOVOR: VYTVOŘIT SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ 

PUNKT RODINA 

ROMSKÝ MENTORING 
ALTERNATIVA PRO ROMY 
RUBIKON CENTRUM SERVIS 


SDÍLÍME ZAHRANIČNÍ ZKUŠENOSTI

FUNDRAISING
PLACENÉ SLUŽBY A VZDĚLÁVÁNÍ

Omlouváme se všem, kteří obdrželi tento email, aniž by si ho přáli. Pokud byste si nepřáli RUBIKONOVINY dále dostávat, můžete využít odhlášení z odběru, viz tlačítko níže. Děkujeme


Email Marketing Powered by MailChimp