Copy
HOKAIDO
Taky už to cítíte?

JARO JARO JARO JARO JARO :)

Nejen květiny, zvířata, tedy příroda, ale hlavně i realitní trh se v některých segmentech probudí ze zimního spánku. A aby se mu lépe vstávalo, máme tu některá super témata.

Naučíte se "milovat" pondělky, zkrátíte vaši pracovní dobu, konečně si uvědomíte, jak uspět v realitách, dozvíte se, jak neporušovat zákon na Facebooku a zjistíte, jak se mění obchod a podnikání, aby vám neujel vlak.

No a nakonec vám náš milý kolega Honza Heyrovský ve svém videu poví, co podle něho do obchodu nepatří.


Tak příjemné čtení. 

Začátek týdne může být i zábava

No, nevěřili byste tomu, ale existují i lidi, kteří nenávidí pondělky:))). U aktivních makléřů, tedy podnikatelů na volné noze, to asi neplatí doslovně, protože občas makáme i o víkendech, ale obecně se ví, že pondělí je nejméně oblíbeným dnem z celého týdne. A vidíte? Nemusí to tak být. Asi se z něj po přečtení tohoto článku nestane nejoblíbenější den z týdne, ale určitě, pokud se budete držet těch pár rad, si tu nenávist k pondělkům zmírníte na minimum. Přečíst článek.

Jak být efektivní a neztrácet čas v práci?

Petr Ludwig, antiprokrastinátor a autor knihy Konec prokrastinace. Ve vcelku zajímavém článku s ním Pavlína Zítková, redaktorka Hospodářských novin, rozebírá, jak moc je efektivita našich činností a koncentrace při práci důležitá proto, abychom v práci netrávili zbytečný čas navíc. Občas se vidím ve výroku, jak dřevorubec kácí strom tupou sekerou, protože přes samé kácení nemá čas ji nabrousit. Přečíst článek. 

Chcete uspět v realitách? Vystupte z davu

Existují desítky zaručených návodů a školení, jak uspět v realitách. Tak my vám taky jeden přinášíme. Lehce ostřejší rétoriku prosím vnímejte pozitivně a motivačně. Článek nemá nikoho hanit, ale otevírat oči. Článek nepomlouvá, ale nazývá věci pravými jmény. To je jeho smysl a cíl. Stejně jako vystoupit z řady, vystoupit z davu a vystoupit ven ze své komfortní zóny. Co myslíte, zvládnete to? Přečíst článek.

Jste na Facebooku? O autorských právech

Používáte Facebook ke svému podnikání? Pokud ano, nenechte si ujít tento zajímavý článek, abyste se nevědomky nedostali za hranu zákona. Autorské právo je prevít, a přééékvapivě zasahuje i do toho, co si jako podnikatel můžete dovolit sdílet na svém profilu, ostatních sociálních sítích, svých webových stránkách, prostě v internetovém prostředí jako takovém. Přečíst článek.

Co myslíte, mění se obchod a podnikání?

Ano, mění a týká se to i vás. Jste obchodníci a podnikatelé, takže se neschovávejte, vystrčte hlavu ven a udělejte si chvilku na přečtení článku od Pavla Fary. Pokud se totiž byznysově schováte, může se vám brzy stát, že vás nikdo hledat nebude. A teprve potom to přestane být legrace. Přečíst článek.
Naše pravidelná video rubrika je o všech věcech, které do obchodu nepatří. Jedná se o krátké příspěvky makléřů a obchodníků, kteří se pohybují na obchodních trzích a jednají čestně a férově. Víte proč? Protože jinak to přece nejde! 

V tomto VIDEU se dozvíte, "Co do obchodu nepatří" podle Honzy Heyrovského.
No a příště se na vás budu těšit už u šestého, zaručeně uvěřitelného, aprílového a hlavně "užjarního" Hokaida. Naviděnou. Michal

 Michal Souček, QARA.cz
Facebook QARA
web QARA
Email
BLOG
Copyright © 2017 QARA s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list