Copy
HOKAIDO
Zdravím vás přátelé

s druhým letošním Hokaidem, které je ve znamení únorových dnů. Rok 2017 začal pěkně z ostra. Ať už se podíváme za velkou louži na inauguraci nového amerického prezidenta, realitního developera Donalda Trumpa, nebo naopak zabrousíme-li k nám do Evropy, kde zříme neustálé dohady ohledně Brexitu nebo migrace uprchlíků.

Hokaido je ale pozitivní newsletter, který vás má oblažit vším možným, pokud je to hezké, nápomocné nebo motivační, takže pojďme daleko pryč od ošklivých věcí a věnujme se těm správným. 

Pod modře označenými klikatelnými odkazy v upoutávkách níže narazíte na videoprezentaci nejdražšího domu v Californii, životní obchod Radovana Vítka, průnik do tajů cílových skupin a nebo super prevenci proti chřipce, která už trápí i české ptáky.  


Tak pěkné čtení a úspěšný únor všem!

Video údajně nejdražšího baráku v Californii

Aneb, kdo mi sakra zase "votevřel" ten vrtulník. Ano, narážím na ten začátek, jak pani domácí zabouchne vrata od helikoptéry a v dalším záběru tam zase někdo dělá průvan. Velmi prodejní je taky ta šmoulí pasáž:).

Mrkněte pro inspiraci. Je to údajně nejdraží aktuálně prodávající se "domek" v Californii. Nachází se v Bell Air, což je jeden z nejprestižnějších kopců nad Los Angeles. Dům se stavěl s cílem ohromit a zobchodovat. Kupní cena 250 MIO USD. A pokud jej koupit nestihnete, nemusíte být smutní, vedle se už staví nový, a ten by měl být ještě lepší.

Životní obchod Radovana Vítka

Ještě chvilku u těch miliard zůstaneme. Tentokrát ale v souvislosti s českou stopou na mezinárodním byznysovém poli. Radovan Vítek a jeho realitní skupina CPI PG, kterou ovládá, kupuje 11 velkých obchodních center v Česku, Maďarsku, Polsku a v Rumunsku. Tak hodně štěstí. Jedná se totiž o plochu víc než 265.000 m2 pronajímaných ploch, což je akvizice oprvadu úctyhodná při vědomí, že ceny realit se pohybují opravdu vysoko. 

Spustit VIDEO

Kolik znáte cílových skupin?

Každý podnikatel, tedy i realitní makléř, by měl znát co nejvíce potřeb různých cílových skupin. Čím víc jich znáte, tím máte větší šanci u nich uspět. Podle geniální tabulky magazínu Forbes se na trhu aktuálně pohybuje pět generací, tedy (obecně řečeno) pět cílových skupin. Tabulka vám ukáže jejich hlavní zvyky, záliby a hlavně potřeby. 

Ponožky, jako důležitý módní doplněk

Dámy prominou, ale toto je čistě pánská záležitost. I když možná vlastně není. Už jste si všimli extrémně barevných ponožek, které se staly doslova hitem posledních měsíců? Nosí se k oblekům, k džínům, prostě ke všemu a ke všem příležitostem. A je to věda, nic jednoduchého, tak tady je malý návod, jak na to.

Jak se příště nenakazit chřipkou?

Tak tento je vážně aktuální. Neznám nikoho v mém okolí, kdo by za poslední dva měsíce alespoň na dva dny neulehl. Lítalo to doslova všude. Když vás nesundala klasická viróza, přišla si pro vás ta střevní. No a někoho návštěvou oblažily obě dvě, jako mě.

Tak abyste věděli, jak se příště chránit a udělat maximum proto, aby vás to nepotkalo, přečtěte si tato doporučení, stojí za to.  

Ranní ptáče dál doskáče!

Jste spíš sova nebo ranní ptáče? Pokud sova jako já, tedy chodíte spát pozdě a rádi si přispíte, přečtěte si tento článek. Pojednává o tom, v kolik stávají úspěšní a co dělají. Já musím ze své soví zkušenosti potvrdit, že mají pravdu. Když se přemůžu, obrátím svůj režim a vstanu brzy ráno, jsem mnohem produktivnější. Už jen proto, že mozek je prostě odpočatější ráno než večer. Zkuste to

Naše pravidelná video rubrika je o všech věcech, které do obchodu nepatří. Jedná se o krátké příspěvky makléřů a obchodníků, kteří se pohybují na obchodních trzích a jednají čestně a férově. Víte proč? Protože jinak to přece nejde! 

V tomto VIDEU se dozvíte, "Co do obchodu nepatří" podle naší milé kolegyně Věrky Vránkové.
Takže se mějte skvěle, makejte na sobě a pamatujte, jaro už se blííížííí:)

 Michal Souček, QARA.cz
Facebook QARA
web QARA
Email
BLOG
Copyright © 2017 QARA s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list