Copy

Günün Fırsatı!
%30 İndirimle 6,86 tl / 100gr. Kırklareli Kangal Sucuk için Tıklayın

Istanbul'da kendi aracımızlaaynı gün soğuk zincir teslim, Istanbul dışında aynı gün buzlar içerisinde Aras Kargo hizmetimizle Taze , Doğal ve Lezzetli ürünlerimizi kapınıza kadar bozulmadan teslim ediyoruz.

Tıkla Satınal

Lezzetini kendimize has olan özel baharat karışımı ve yüksek kaliteli etinden alan Dana Kangal Sucuk doğallığından gelen lezzeti ile damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakacak.

Almanya Sosisi: Currywurst!
Körili müthiş bir sosis denemek için Tıklayın

Tikla Satınal

Körili sosisin icadı, Almanya'daki İngiliz askerlerinden ketçap ve köri tozu aldıktan sonra 1949'da Berlin'deki bir sokak gıda satıcısı olan bayan Herta Heuwer’a atfedildi. Almanya'da her yıl 800 milyon körili sosisin yenildiğini tahmin ediyor. Eski Şansölye Gerhard Schröder ünlü bir currywurst hayranıdır. Körili sosisinizin üzerine ketçap koyup, yanında patates kızartması ile servis edin. Unutulmaz bir lezzet alacaksınız.

Tavsiye edilen pişirme metod ve süreleri: 4 dakika orta ateş sıcak suda ısıtınız, tencereden çıkartıp, üzerine çizik atınız, sonra 3 dakika orta ateşte tavada tereyağ ve zeytinyağ karışımında çevirip kızartınız.


Polonya Sosisi: Kielbastı!
Acılı ve
fümeli müthiş bir sosis denemek için Tıklayın

Tıkla Satınal

Kiełbasa Polonya mutfağının temel unsurudur. Tütsülenmiş bir sosis anlamına gelir, lezzetli bir sosistir.

Tavsiye edilen pişirme metod ve süreleri: 4 dakika orta ateş sıcak suda ısıtınız, tencereden çıkartıp, üzerine çizik atınız, sonra 3 dakika orta ateşte tavada tereyağ ve zeytinyağı karışımında çevirip kızartınız.

Facebook iconInstagram iconTwitter iconWebsite iconEmail icon

Copyright (C) 2021 Palivor Çiftliği. All rights reserved.

Üyelik Seçenekleri | Üyelikten Ayrıl