Copy

Haftanın İndirimli Lezzetleri !

Istanbul’da aynı gün kendi aracımızla Istanbul dışı aynı gün kargo yolluyoruz. Sipariş için WhatsApp 📞 0537 318 0490 üzerinden veya www.palivorciftligi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Dana Kangal (Kirklareli Tipi) Sucuk 8.99 tl / 100g (%33 indirimli) Tıklayın

Lezzetini kendimize has olan özel baharat karışımı ve yüksek kaliteli dana etinden alan Dana Kangal Sucuk hiçbir katkı maddesi görmeden doğallığı ile damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakacaktır. Yemeklerinizde olduğu kadar kahvaltı, ara öğün ve ara sıcaklarınızda tek başına lezzet şöleni sunacaktır.

Palivor Sosis Tanışma Sepeti 149.90 tl / 4 Paket (%25 indirimli) Tıklayın

Cheddar Peynirli Çıtır Bratwurst (300g), Keilbasa (300g), Currywurst (300g), Salsiccia (300g). Palivor Sosislerini, ambalajndan çıkartıp başkaca hiç bir işlem yapmadan, 4 dakika orta ateşte suda ısıtınız (sakın kaynamasın), akabinde, çiziklerini bir bıçak ucu ile fazla derin olmadan açınız. Orta ateşi açıp, tava ya da ızgaraya tereyağ ve birazda zeytinyağı ekleyiniz, çizik atılmış sosislerinizi 3-4 dakika çevirerek etrafını kızartınız. Kızartma sürenizi, sosislerin etrafını iyice kızarana kadar ayarlayınız ancak hiç bir zaman sosisleri az-orta ateşten daha fazla bir ateşte kızartmayınız.

Dana Chorizo (İspanyol Tipi) Sucuk 15.99 tl / 100 gr (%41 indirimli) Tıklayın

İspanya’nın ünlü Sucuğu/ Salamını, Dana etinden, acı kırmızı biber, isli paprika, sarımsak, tuz ve diğer baharatlarla iyice yoğurarak butik üreticimizde imal ettirdik. Tavuk yemekleri, sebze yemekleri, yahni türü et yemekleri chorizo ile lezzetlendirilir isterseniz çiğ tüketir, isterseniz ızgara ya da tava yüzü gösterip afiyetle tüketebilirsiniz.

Dana Bratwurst Sosis 55.96 / 1 Paket (%33 indirimli) Tıklayın

Almanya da en sevilen sosislerin başında gelen Bratwurts sosis baharat karışımı ve dana eti ile yapılan sosisimizdir.

Palivor Peynir Tanışma Paketi 142.90 tl / 6 Paket (%35 indirimli) Tıklayın

Tam Yağlı Göbek Kaşar (500g), Dil Peyniri (400g), Eski Kaşar (Koyun Sütü Ağırlıklı)-(300g), Kırklareli İnek Beyaz Peyniri (600g), Erzincan Tulum Peyniri (400g)

Trakya Eski Kaşar (İnek Sütü Ağırlıklı) 14.58 tl / 200g (%33 indirimli) Tıklayın

İnek sütü trakya eski kaşar, trakyanın serbest dolaşan ineklerinden toplanan sütler ile geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmektedir, rengi hafif sarı, kendine özgü tadını, kokusunu ve lezzetini tatmanız gereken peynirlerden biri olan trakya inek eski kaşar peyniri . Yapıldıktan sonra altı ay özel soğutuculu odalarda, çuvallarından çıkarılmadan bekledikten sonra, lokum gibi kıvamına erişilmektedir. Protein olarak yüksek olan eski kaşarımızı sabah kahvaltı ve sandviçlerde tüketebilirsiniz.

Çiftlik Ketçap 21.90 tl / 330g (%32 indirimli) Tıklayın

Palivor Çiftliği Ketçap, hiç bir katkı maddesi ya da renklendirici kullanılmadan, doğal malzemelerden yapılan doğal bir sostur. Palivor Çiftliği Ketçabı patates kızartması, hamburger, sandviç, makarna ve kızartılmış veya ızgara et ile birlikte kullanmanızı tavsiye deriz. Likopen açısından zengin bir kaynak olan Ketçap, 1830'lu yıllarda ilaç olarak satılmaktaydı.

Şeker İlavesiz Kızılcık Marmelatı 22.90 tl / 280g (%30 indirimli) Tıklayın

Kızılcık Marmelatı: Şeker İlavesiz Kızılcık Marmelatı C vitamini zengini kızılcık marmeladı tam aradığınız mayhoş bir tat. %100 meyve ile, kimyasal katkı maddeleri, koruyucular ve kıvam arttırıcılar kullanılmadan üretilmiştir..

Facebook iconInstagram iconTwitter iconWebsite iconEmail icon

Copyright (C) 2021 Palivor Çiftliği. All rights reserved.

Üyelik Seçenekleri | Üyelikten Ayrıl