Copy
Hommik nõustajaga
     7. mai 2020

 
28. mai
 

Hommik nõustajaga: juhatuse liikme vastutuse ja lepinguga seonduv ning äriseadustiku muudatused

Kell 9.30–10.30  |  Veebiseminar  |  Osalejatele saadame veebilingi seminarile eelneval päeval.

Juhatuse liikme vastutuse ja lepinguga seotud teemad jõuavad sageli meie nõustajate lauale ja nende teemadega seotud artiklid on püsivalt meie kodulehe loetumate artiklite seas. Nii pühendamegi nõustamishommiku esimese poole juhatuse liikme staatusega seotud teemadele ja teises pooles keskendume peagi jõustuvatele seadusemuudatustele.


Nõustamishommiku teemad:
  • Juhatuse liikme vastutusega seotud küsimused
  • Juhatuse liikme leping vs. tööleping
  • Pankrotiseaduse muudatus
  • Äriseadustiku peagi jõustuvad muudatused
Veebiseminar on tasuta, ent vajalik on eelnev registreerumine. 
Registreeruge veebiseminarile

Esinejad


Kristel Tiits
Grant Thornton Balticu juhtiv õigusnõustaja


Aet Sallaste
Grant Thornton Balticu õigusnõustamise valdkonna juht, vastutav õigusnõustaja

Registreeruge nõustamishommikule


Veebiseminar on tasuta. Osalejatele saadame veebilingi seminarile eelneval päeval.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.
Registreeruge veebiseminarile

COVID-19: ettevõtte kriisijuhtimine


COVID-19 pandeemiaga seotud riiklik ja üleilmne eriolukord on proovikivi nii ettevõtjatele kui ka ärikeskkonnale laiemalt. Samuti puudutab välja kuulutatud eriolukord töösuhtest tulenevaid õigusi ja kohustusi. Kuidas muutuva olukorraga toime tulla ja millele ettevõtted peaksid esmajoones tähelepanu suunama?


Selleks, et meie klientidele oleks info ja nõuanded kriisiolukorras toimetulemiseks lihtsasti leitavad, koondasime kõik oma nõustajate selleteemalised artiklid kodulehe spetsiaalsesse rubriiki, mis asub siin.
 
Lugege kriisiolukorda puudutavaid praktilisi artikleid
Kontakt   |   Saada RFP   |   Liitu
                 
Grant Thornton Baltic OÜ
© 2020 Grant Thornton Baltic OÜ Kõik õigused kaitstud.
„Grant Thornton” on kaubamärk, mille all Grant Thorntoni liikmesettevõtted oma klientidele audiitor-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakuvad ja/või tähendab vastavalt kontekstile kas ühte või enamat liikmesettevõtet. Grant Thornton Baltic OÜ on ettevõtte Grant Thornton International Ltd (GTIL) liikmesettevõte. GTIL ja tema liikmesettevõtted ei ole üleilmne partnerlus. GTIL ja tema iga liikmesettevõte on eraldiseisev juriidiline isik. Teenuseid osutavad liikmesettevõtted. GTIL ei osuta klientidele teenuseid. GTIL ja tema liikmesettevõtted ei ole üksteise esindajad ega kohustuslased ning ei vastuta üksteise tegevuse või tegevusetuse eest.

Grant Thornton Baltic OÜ väärtustab isikute privaatsust, isikuandmete töötlemise eesmärkide ja tingimuste kohta leiate rohkem teavet meie privaatsuspoliitikast.Sõber saatis Teile selle kirja? -- Tellige endale meie uudiskiri

eemalda mind listist    muuda minu liitumise seadeid

Email Marketing Powered by Mailchimp