Copy
Novinky v systému
SIMPHONY  3/2017
Nezobrazuje se Vám email správně? 
Klikněte zde

Po delší přestávce, kterou jsme věnovali přípravám nových funkcí, jsou zde zase novinky z našeho systému SIMPHONY

Nejen nové funkce uvedené na obrázku výše, ale i spousta drobných vylepšení pro uživatele, jako např. nové typy událostí v případě, kdy:

  • začne směna, ale pracovník na ni dorazí později,
  • úkol v pochůzce nebyl splněn,
  • při použití kontroly bdělosti pracovník potvrdí, že je v pořádku (před tím bylo upozornění pouze v případě, kdy nepotvrdil)
  • 3 nové události související s KPI (splněno, nesplněno, překročeno povolené maximum),
nebo také možnost nastavit pouze manuální aktualizaci uživatelů a dat o pochůzce. Tím se dají uspořit přenesená data nebo předejít dlouhým odezvám v místech se špatným signálem a další...
KPI - Klíčové ukazatele výkonnosti
Chcete mít automatizovaný systém, který za Vás bude hlídat plnění povinností na objektech? Potřebujete vědět, zda pracovníci vykonali během směny potřebný počet pochůzek nebo zda nepřekročili povolený počet chyb v pochůzce za týden, případně zda v daném měsíci nepřekročili počet mimořádných událostí reportovaných pomocí formulářů? Na to všechno a nespočetně dalších situací, jsou tu KPI. Stačí vybrat událost, která Vás zajímá a zvolit časový rozsah. Jak na to se dozvíte v novém návodu.

Offline plánování pochůzek

Aktuální verze obsahuje přepracované plánování pochůzek. Nově se do telefonu nahrává celý plán a telefon tak může spouštět pochůzky i v případě, že nemá žádné připojení k internetu. Pokud je na serveru plán změněn nebo smazán, posílá se do telefonu aktualizace. Dokud telefon není schopen změnu přijmout (např. kvůli absenci konektivity), pracuje dle původního plánu.
SOS tlačítko je zpět!
Obnovili a vylepšili jsme pro Vás staronovou aplikaci SOS tlačítko. Již nyní je ke stažení na Google Play. Aplikace je pro Vaše použití zcela zdarma.
Slouží pro rychlé odeslání předem definované SMS nebo vytočení nastaveného telefonního čísla v případě krizové situace.
Termokamera v telefonu CAT S60
U telefonu CAT S60, který je jako jediný vybavený termokamerou FLIR, podporujeme přímo v aplikaci focení termokamerou. Snímek se pak chová stejně jako standardní příloha, tj. odešle se na server, kde je možné si ho prohlédnout, stáhnout, případně rozeslat emailem. Pokud máte telefon CAT S60 nebo zvažujete jeho použití, neváhejte nás kontaktovat, s nastavením rádi pomůžeme.
Aktualizace
Protože chceme, aby naši uživatelé používali co nejnovější verze systému, připravili jsme jednoduchý způsob aktualizací, který může používat doslova kdokoliv. Pro tuto funkci je třeba nainstalovat aktuální verzi a pak bude možné využít systém jednoduchých aktualizací. Více informací v návodu.
Stav baterie
Nastavte si upozornění na nízký stav baterie. Předejdete tím problémům, např. že strážným se vybil mobilní terminál uprostřed pochůzky. Jak na to vidíte na obrázku níže. Stačí v novém Upozornění vybrat událost "Změna stavu zdroje napájení mobilního terminálu" a nastavit podmínky upozornění - více v návodu.
Nastavení GPS
GPS nyní umožňuje zvolit si interval zasílání GPS pozice v režimu "na baterii" a "při nabíjení". Většinou není nutné odesílat GPS pozici, když se telefon nabíjí. Tím se dá uspořit množství odeslaných dat. Odesílání GPS polohy při nabíjení se používá, pokud je telefon v autě (na nabíječce). Pak je možné zvolit častější posílání polohy a získat přesný přehled o pohybu vozidla.
Copyright © 2017 TTC TELSYS, a.s., Všechna práva vyhrazena.

Naše adresa:
TTC TELSYS, a.s.
Třebohostická 987/5
Prague 10000
Czech Republic

Add us to your address book


Nepřejete si dostávat tyto emaily?
Můžete upravit svoje nastavení nebo se odhlásit z tohoto newsletteru

Email Marketing Powered by Mailchimp