Copy
Otevřít v prohlížeči

ČEZ chce Vodafone, vítr z Hradu a jak nevyhořet

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

ČEZ chce Vodafone

Na českém telekomunikačním trhu je na spadnutí největší obchod od doby, kdy Kellnerova PPF ovládla O2. Jak zjistily HN, energetický gigant ČEZ totiž jedná o koupi Vodafonu.
 

Netoleranci předchází bída

Mohou dlouho neřešené sociální problémy ohrozit demokracii v Česku? Podle kolegy Davida Klimeše ano, a dokonce se to už děje.
 

Vítr z Hradu

Lidé Miloše Zemana už na trhu nabízejí moje místo, říká v pozoruhodném rozhovoru šéf ČT Petr Dvořák.
 

Co po smartphonech?

Chytré telefony přinesly zatím poslední velký technologický průlom do domácností. Další na řadě je rozšířená realita, na jejíž vývoj se zaměřují velké tech korporace. Experti přitom pomrkávají hlavně po Applu.
 

EU proti zavírání hranic

Zavření hranic s Českem ze strany Německa se nelíbí ani v EU. Výzvu ke zmírnění opatření podpořilo celkem 17 zemí.
 

Užijte si hudbu

Tady je sedm aplikací, které pomohou vylepšit váš zážitek z on-line poslechu hudby. A je jedno, jestli používáte Spotify, Apple Music nebo třeba Deezer.
 

Jak nevyhořet

Jak se bránit pracovnímu vyhoření v době covidové nejistoty a psychického vypětí? Mějte sami sebe na prvním místě, radí Simona Zábržová, která si vyhořením osobně prošla.

Tipy, jak se zabavit

 

Pelé – Spolu s Messim, Maradonou a snad i Ronaldem je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů světa. Netflix dnes vypustí do světa dokument, který zachycuje cestu kluka z chudých poměrů k jeho dnešnímu až mytickému postavení.
 

Fascinace Marsem – Rudá planeta, ke které dorazily v poslední době hned tři mise ze Země, přitahuje lidskou pozornost už dlouho. Přečtěte si, jak ji zachycují populární knihy a filmy.
 

Dolly Partonová – U nás nepříliš známá, v USA naopak opěvovaná a oblíbená. Přečtěte si, proč se tahle country zpěvačka stala nejoblíbenější postavou americké kultury.

Tečka na konec

Máme pro vás nový podcast Ranní brífink, kde vás provedeme tím nejdůležitějším a nejzajímavějším nejen ze světa byznysu. Vždy do 10 minut, prostě akorát na cestu do práce nebo pro kafe.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp