Copy
Otevřít v prohlížeči

Jak poznat slabého šéfa, čínský úprk a gay tučňáci

Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je Sedmička HN - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Čínský úprk

Měla to být ukázka příkladné spolupráce s čínskými investory, nakonec je z toho spíš mega bolehlav. Čínský koncern CITIC chce nyní prodat svůj bezmála poloviční podíl ve Smartwings.
 

Sedm znamení slabého šéfa

Mimochodem víte, jak poznáte, že váš šéf je opravdu slaboch? Existuje sedm základních varovných znamení, na které je dobré být připravený.
 

Cena Lionela Messiho

Celý (nejen) sportovní svět obletěla zpráva, že Lionel Messi chce odejít z Barcelony. Jak bolavé by to pro ni ale bylo? Moc, opravdu moc. Hlavně finančně.
 

Hodní zlí

Dobří lidé někdy dělají ošklivé věci. Zvlášť když tak činí ve jménu firmy, která jim dává práci. Podle vědců v takových momentech ztrácíme empatii.
 

Ministrovo dilema

Ministra kultury Lubomíra Zaorálka čeká jedno opravdu těžké rozhodnutí s vážnými následky: jmenovat, či nejmenovat do čela Národní galerie znovu Jiřího Fajta?
 

Gay tučňáci

Bílí starší muži se prý cítí ohroženi, říkají nám republikání a konzervativci ve světle sílících progresivistických hnutí. Ale co mají říkat tučňáci? Vždyť i u nich mají stejnopohlavní páry miminka.
 

Bezrealitky.cz jde do světa

Služba na prodej nemovitostí bez makléře Bezrealitky.cz se v Česku stala už dávno dominantním hráčem. Jenže už jí tu tlačí místo, a tak jde do světa.

Tipy, jak se zabavit

 

Pouliční strava – Najíst se na ulici může být netradiční kulturní zážitek, jak dokládá dokumentární seriál Netflixu.
 

Šarlatán – Kromě nového filmu je k dispozici i stejnojmenná knížka.


UltrasupernaturalVýstavu v Doxu v režii Báry Šlapetové a Lukáše Rittsteina si nemůžete nechat ujít. Nabízí úplně jiný pohled na papuánské domorodé kmeny.

Tečka na konec

Jak dobře znáte kontroverzní budovy Česka?

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2020 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp