Copy
Otevřít v prohlížeči

K čemu byla dobrá VIP tribuna, jak zlepšit své kóly a plastožravci

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Prostě bude učit

Rozjíždět soukromé gymnázium je těžké v normálních časech, natož v těch koronavirových. Markéta Fibigerová to ale zvládla, mimo jiné i díky tomu, že od začátku budovala školu pro programátory
 

Skoro jako v Česku

Prázdná vakcinační centra, naštvaná veřejnost, únava, stále vysoká čísla nových covidových pacientů. Denní realita v Česku? To také, ale i v Německu.
 

Rozvody s dcerami

Manželské páry, kterým se narodily dcery, mají problém – častěji se rozvádí než ty se syny. Ale pozor, kritické období nastává až poté, co dívky dosáhnou 13 let. Pak to podle vědců teprve začíná…
 

Jak zlepšit svoje kóly 

Pokud stojí vaše telekonference za starou belu, zkuste je vylepšit s pomocí tří triků. Pak budou kóly (od anglického call) živější, zábavnější, upřímnější.
 

Amerika je zpět

Joe Biden poprvé vystoupil na velké mezinárodní konferenci a snažil se, seč mu síly stačily, aby své evropské spojence uchlácholil, že už bude jen líp. Ti ale zůstali zatím hodně obezřetní.
 

Plastožravci

Moučného červa potkal ve spíži skoro každý. Ukazuje se ale, že jsou to vskutku mimořádní tvorové, protože dokážou spořádat i několik druhů plastů.
 

Dobrá VIP tribuna

Dýchánek ve VIP tribuně fotbalové Slavie má mnoho stinných stránek, ale ukazuje i něco dobrého. Nevěříte? Petr Honzejk vás přesvědčí.

Tipy, jak se zabavit

 

BezdětnáKomiks o tom, co všechno obnáší, když opravdu moc chcete děti, ale nejde to. 
 

Code BreakerNová kniha Waltera Isaacsona o úpravách DNA, jejich objevitelce Jennifer Doudnaové a všech etických dilematech.


Bobří vodopád – Tento týden má být hezky, tak vezměte děti do přírody. Třeba k Bobřímu vodopádu u Litoměřic.

Tečka na konec

Máme pro vás nový podcast Ranní brífink, kde vás provedeme tím nejdůležitějším a nejzajímavějším nejen ze světa byznysu. Vždy do 10 minut, prostě akorát na cestu do práce nebo pro kafe.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp