Copy
Otevřít v prohlížeči

Číňané v Bohemce, když jdete výš, splynete s davem a nejkrásnější centrála

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Nesmějte se mu

Mikuláš Minář měl velké plány se vstupem do politiky. Nic moc z toho asi nebude, ale není namístě se mu smát. Jak píše Petr Honzejk, pokud na podzim padne Andrej Babiš, bude to do značné míry Minářova zásluha.
 

Jak zničit něčí život on-line

Internet je zákeřné místo. A příběh rodiny, které na něm kvůli malicherné pomstě zcela zničili pověst, dokládá, jak moc je třeba se před světem jedniček a nul mít na pozoru.
 

Čína v Bohemce

Obchod roku už v únoru? Dost možná – čínský gigant Tencent vstupuje do českého herního studia Bohemia Interactive. Jde o deal za miliardy korun. 
 

Čím výš, tím hladčeji

Jak to je: mají lidé, kteří stoupají ve firemní hierarchii vzhůru, spíš vlastní hlavu, nebo naopak dokážou plynout s davem? Výzkumy ukazují, že B je správně.
 

Stojí Intel za to?

Intel stál u zrodu jak Silicon Valley, tak počítačového věku. Jenže v poslední dekádě zaspal. Co s tím nadělá nový CEO? A má cenu do legendární firmy investovat? Na to vám odpoví nový díl našeho investičního průvodce.
 

Nejkrásnější centrála světa

Představte si mrakodrap naležato a celý porostlý květinami. Tak to je ústředí dřevařské společnosti Weyerhaeuser postavené v 70. letech a považované za jedno z nejkrásnějších a nejinspirativnějších firemních sídel světa. No a teď z něj mají být sklady, věřili byste tomu? 
 

Děti do školy? Ale...

Všichni na to čekají a ptají se: Kdy se vrátí děti do školy? Česká vláda sice říká, že to je její priorita, ale opět kolem toho vymýšlí tanečky a složitosti, kvůli nimž se pro rodiče moc dobré vyhlídky nerýsují.

Tipy, jak se zabavit

 

News Of The World – Nový western s Tomem Hanksem, který křižuje USA, aby lidem sděloval novinky ze světa, má dnes premiéru na Netflixu.
 

Steven Wilson – Věrozvěst prog-rocku vydává šesté, o několik měsíců opožděné album, které je opět skvělé.


Think Again – Podle Billa Gatese kniha, kterou musíte přečíst, pokud chcete doma či v práci vytvořit kreativní, vzděláváním prodchnuté prostředí.

Tečka na konec

Jména jídel se liší kraj od kraje. A někdy to je až k popukání. Projděte si regionální speciality na talíři a ve slovníku a zjistíte třeba, co to je bába.

Více se dozvíte na tomto linku.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp