Copy
Otevřít v prohlížeči

Jak ochránit investice, Tinder pro feministky a proč pít kávu černou

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Chraňte se před inflací

Inflace každoročně okrajuje hodnotu vašich peněz. Tady najdete několik zásadních rad, jak své investice a vůbec celé portfolio ochránit.
 

Nadobčan Zeman

Nadobčan Miloš Zeman by se měl za své lhaní osobně omluvit, řekl Ústavní soud. A Petr Honzejk dodává: „Pojďme zbavit prezidenta feudálních výsad.“
 

Cestování po očkování

Také se těšíte, až vás naočkují a vy budete moci cestovat a dělat vše bez omezení? Pak vás asi tenhle článek dost zklame.
 

Tinder pro feministky

Sejmeme trochu tlaku z muže a dáme více iniciativy ženě. Tak to ve zkratce vypadá na seznamce Bumble, která si jde na burzu pro miliardy.
 

Clubhouse tady nechceme

Tchajwance bychom se měli snažit pochopit. Jsou v Sin-ťiangu koncentrační tábory? To a mnoho dalšího zaznělo v čínských diskusích na Clubhousu. A tak zaúřadoval „velký firewall“.
 

Influenceři obětí politiky

Projekt „Strakovka na TikToku“ byl podle experta na influencery myšlený dobře. Autorům se ale vymstilo, že kampaň zasáhla i lidi mimo obvyklou cílovou skupinu.
 

Káva je zdravá

Tuhle dobrou zprávu pro milovníky kávy přinášejí hned tři vědecké studie. Ale pozor, pijte ji jedině bez cukru a smetany.

Tipy, jak se zabavit

 

Burial – V Česku nepříliš známý britský producent je jednou z nejvýraznějších postav elektronické hudby poslední dekády. Tady najdete recenzi a tady si můžete pořídit průřez jeho tvorbou z let 2011–2019.
 

Bridgertonovi – Znuděná šlechta se baví na extravagantních večírcích. To je ve zkratce náplň posledního seriálového hitu na Netflixu a guilty pleasure mnoha diváků.
 

Běhejte i v zimě – Zima, že by psa nevyhnal, a k tomu sníh? Nevadí, s těmito pomůckami můžete vesele vyběhnout i v těchto dnech.

Tečka na konec

Podívejte se na nejnovější animaci, která ukazuje, jak vznikla současná podoba planety Země. Z perspektivy krátkého lidského života je to fascinující podívaná.

Animaci najdete na tomto linku.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp