Copy
Otevřít v prohlížeči

Vyjednávání podle Babiše, hračky do ložnice a mutace ve Wu-chanu

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Vyjednávání podle Babiše

„Celý způsob jednání s ním je podivný. Přijde na poslední chvíli, najednou s něčím vystoupí, nemá to předjednané. A hned vás začne tlačit ke zdi: Když mi to neodmávnete, začnou umírat lidé.“ Tak vypadalo vyjednávání o prodloužení nouzového stavu v podání českého premiéra...
 

Opozice, snaž se

Vedle řešení koronavirové pandemie v podání Andreje Babiše vypadá kompetentně každý. Proč se to tedy nedaří opozičním stranám?
 

Mutace ve Wu-chanu

Ve Wu-chanu bylo už v prosinci 2019 na 13 různých mutací koronaviru, zjistili vyšetřovatelé WHO. Můžeme se jen dohadovat, co by asi odhalili, kdyby jim Čína poskytla všechny požadovaná data.
 

Nedůvěryhodná média?

Pokud chcete nahlédnout novinářům pod pokličku, tohle je ideální materiál. Lidé hledají alternativní pravdy a rádi si potvrzují své názory. Média proto bojují, aby zůstala důvěryhodná, popisuje v rozhovoru dlouholetý šéf Financial Times Lionel Barber.
 

Víc přímých letů

Šéf Letiště Václava Havla Václav Řehoř vidí budoucnost optimisticky. Prahu prý čeká díky covidu více přímých linek do USA nebo Asie.
 

Jste to, co nosíte

Ráno na sebe hodíte dva dny staré triko a první mikinu, co je po ruce, a vyrážíte do práce? Tak pozor, oblečení totiž ovlivňuje váš výkon i emoce.
 

Cvičte v práci

Čeká vás v práci důležitá porada nebo se zkrátka jen potřebujete víc soustředit? Tady je návod, jak jednoduchým cvičením rozproudíte vaše mozkové buňky.

Tipy, jak se zabavit

 

Róisín Machine – Pamatujete na elektro triphopové duo Moloko a jejich Sing It Back nebo The Time Is Now? Pak vězte, že zpěvačce Róisín Murphyové to skvěle zpívá i po dvaceti letech.
 

Hračky do ložnice – Pokud ve vaší ložnici převládá stereotyp nebo jen hledáte něco pro pobavení, tady jsou tipy na ty nejlepší hračky pro všechna pohlaví.
 

To nej na Netflixu – V New York Times sestavili žebříček 50 aktuálně nejlepších filmů na Netflixu. Tak se nechte inspirovat.

Tečka na konec

Na pobřeží Dubaje vzniká na umělých ostrovech "Srdce Evropy". Půjde o luxusní dovolenkové centrum, které má vzhledem evokovat různé evropské země.

Jak vypadá Evropa očima arabským šejků uvidíte pod tímto linkem.
HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp