Copy
Otevřít v prohlížeči

Kellnerova cesta k miliardám, jak přežít sezení a kočky vás neochrání

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor HN.

Co si přečíst

 

Přes kopírky a privatizaci k miliardám

To, že zemřel nejbohatší Čech Petr Kellner, už nejspíš víte. Určitě jste ale neznali jeho kariéru a byznys do takových podrobností jako Luděk Vainert. Přečtěte si i jaká bude budoucnost PPF po smrti šéfa, co k jeho odkazu říká šéfredaktor HN Jaroslav Mašek a jaký byl život v Kellnerově sousedství.
 

Jak přežít sezení

Sezení je větší hrozba než kouření. Evoluce s hodinami na židli nepočítala, a tak zpomalují metabolismus a ochabují tělo. Tady je návod, jak z toho ven.
 

Sekera na mozek

Martin Vohánka je byznysmen západního střihu, který přemýšlí jinak, než je u nás zvykem. Podporuje posilování hodnot ve společnosti a mimo jiné říká, že vláda řeší pandemii, jako by šla se sekerou na operaci mozku.
 

Vyměnit si baterku

Výrobci chtějí, abyste si pravidelně kupovali nový telefon, a snaží se vás proto přesvědčit, že si nemůžete sami vyměnit baterii. To je ale omyl.
 

Zase ten kanál

Kanál Dunaj–Odra–Labe mnozí odsuzovali do říše snů Miloše Zemana. Jenže Češi už se s Poláky dohodli na jeho plánované trase.
 

Kočka vás neochrání

Lidé milují psy i kočky. Zatímco pes ale svého majitele bude chránit před cizím útočníkem, kočka se vás nezastane. Ukázala studie...
 

Vlk, Tlusťoch i Blonďák

V Itálii se odehrává další námět pro napínavou mafiánskou ságu. Nicola Gratteri mezi ostrými hochy vyrostl a už jako dítě slíbil, že jejich nadvládu zlomí. A teď má ’Ndrangheta na kahánku...

TIP: Chtěli byste si přečíst více našich článků? Předplaťte si HN na predplatne.ihned.cz.

Tipy, jak se zabavit

 

Americká fabrika – Aneb jak to vypadá, když Číňané otevřou fabriku v USA a pak se diví, že Američané nechtějí neustále dělat přesčasy za minimální mzdu.
 

Chemtrails over the Country Club – Lana Del Rey má venku novou desku. Tady máte doporučení.
 

Putinova vlastní karikatura – Nechte se uchvátit portréty ruského prezidenta, které jsou dotažené až za hranice dokonalosti.

Tečka na konec

Kvíz Járy Cimrmana: Jak dobře znáte život a dílo českého velikána? (klikněte na obrázek)

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp