Copy
Otevřít v prohlížeči

Mladí nemají budoucnost, jak na jarní únavu a lumíci a jednorožci

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor HN.

Co si přečíst

 

Generace bez budoucnosti

Myslíte si, že současné mladé lidi čeká spokojený život a užívání si výdobytků práce rodičů? Setrvale klesající výnosy z investic, rostoucí dluhy i stárnutí populace ukazují pravý opak.
 

Dobijte baterky

Přišla na vás jarní únava a ani káva a sladkosti už nezabírají? Tady je sedm způsobů, jak si zajistit trvalý přísun energie po celý den.
 

Spolu to moc nejde

ODS, lidovci a TOP 09 půjdou do voleb „Spolu“. V průzkumech ale nedají dohromady ani součet hlasů, které měly tyto strany jednotlivě. Proč, to vysvětluje Petr Honzejk.
 

Lumíci a jednorožci

Aby pro vás finanční svět nebyl temný les, zkuste tuhle příručku. Vysvětlí vám, proč si dát pozor na šedé nosorožce nebo jak se nevmísit do davu lumíků.
 

Zapomenutý generál

Sergej Vojcechovský velel legiím i prvorepublikové armádě a chtěl zastavit Hitlera navzdory kapitulaci vlády. Tři dny po osvobození Prahy zmizel ve spárech NKVD a Československo ani nepíplo.
 

Co váš účet na FB?

Facebooku před dvěma lety unikla data 500 milionů uživatelů. Tady se dočtete, jak zjistit, jestli jste mezi nimi.
 

Místostarosta odborářem

Zdeněk Lochman z ODS dostal funkci v městské firmě díky vítězství své strany ve volbách. Když měl ale po prohře v těch dalších odejít, odmítl se místa vzdát a stal se z něj zapálený odborář.

TIP: Chtěli byste si přečíst více našich článků? Předplaťte si HN na predplatne.ihned.cz.

Tipy, jak se zabavit

 

Diego Maradona – Srdečný a milovaný i zlý a nenáviděný. Klíč k jeho štěstí i pádu ležel v italské Neapoli. Osudy jednoho z nejlepších fotbalistů světa zachycuje dokument na Netflixu.
 

Koukejte na DVD – I přes nadcházející nadvládu streamovacích služeb se i dnes vyplatí pořídit si DVD nebo UHD. Nabízí často kvalitu lepší než v kině.
 

Talent z panelákuSiegfried Herz je výjimečný malířský talent, který se ukrývá v plzeňském paneláku. Až skončí lockdown, určitě zamiřte do Doxu na chystanou výstavu O lásce.

Tečka na konec

Kde Hašek propil peníze a kde "úřadovala" prostitutka Tonka Šibenice? Vyznáte se v pražských hospodách? Pak zkuste kvíz sestavený podle nově vydaného průvodce Praha ožralá.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp