Copy
Otevřít v prohlížeči

Čtyřdenní pracovní týden, jak si udělat kamarády v práci a parazit v domě

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, zástupce šéfredaktora HN.

Co si přečíst

 

Žádný nával

Ne vždy a všude, kam přijde Elon Musk, ho vítají s otevřenou náručí. Třeba do jeho budované německé gigafactory na baterie se mu nedaří sehnat dost lidí. Někdo zájem?
 

Co si myslí Bernie

Bernie Sanders dvakrát neúspěšně kandidoval na prezidenta USA. Přesto zemi a její politiku ovlivnil jako málokdo. V pozoruhodném rozhovoru popisuje, jak vnímá levicovou vlnu, která Amerikou uhání.
 

Čtyři místo pěti

Čtyřdenní pracovní den možná zní jako sci-fi, ale tu a tam se už stává realitou. Třeba ve Španělsku s ním experimentují na národní úrovni.
 

Jak se v práci znovu skamarádit

Pandemie, která miliony lidí zahnala na home office, zpřetrhala jejich vnitrofiremní sociální vazby. Jak je obnovit? Jak si znovu udělat kamarády v práci?
 

Proč to nevyšlo

Pokus Mikuláše Mináře dobýt českou politiku nevyšel. A jak se domnívá Honza Kubita, ani vyjít nemohl. To by se totiž nesměly dělat chyby a těch spasitel z Letné nasekal hned několik.
 

Kupte si digitální dům

Pokud vás už štve design vašeho domu, zkuste popřemýšlet o radikální variantě – investici do virtuálního domu. Samozřejmě prostřednictvím fenoménu NFT.
 

Neplatič a parazit

Sousedy si většinou nevybíráte. Ale mít v domě někoho, jako je tenhle pán, by chtěl jen málokdo. Používá každou možnou právní kličku, hlavně aby nemusel platit. Žádný div, že mu nadávají do parazitů.

TIP: Chtěli byste si přečíst více našich článků? Předplaťte si HN na predplatne.ihned.cz.

Tipy, jak se zabavit

 

 

Later – Nový román z pera klasika hororů a krimi Stephena Kinga už je venku
 

Most špionů – V době vypjatých mezinárodních vztahů a čilé špionské práce je dobré si pustit jeden z nejlepších filmů s touto tematikou. Čerstvě je na HBO Go.


Chevelle – Bostonské originální sourozenecké rockové seskupení přichází s novou porcí hodně kvalitní, ale taky hodně tvrdé muziky.

Tečka na konec

Dušan Kunovský vybudoval největšího developera bytů v Česku. Začínal přitom velmi skromně. Poslechněte si inspirativní díl podcastu Poprvé se zakladatelem Central Group.

Podcast si můžete pustit pod tímto linkem.
HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp