Copy
Otevřít v prohlížeči

Jak by dopadl v byznysu premiér Babiš, akciový blázinec a 50 vládců blockchainu

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Babiš neřídí

Andrej Babiš zůstává jedním z nejbohatších lidí Česka. Jenže kdyby své firmy řídil tak, jak řídí zemi, už by miliardářem dávno nebyl, píše Honza Kubita
 

50 vládců blockchainu

Blockchain a bitcoin jsou buzzwordy roku 2021. Opět. A kdo jsou největší kryptohráči? Magazín Forbes sestavil žebříček 50 blockchainových vládců.
 

ČR vs. NL

Země jedenapůlmetrových rozestupů. To není Česko, ale Nizozemsko. Přečtěte si, proč v Beneluxu funguje to, co u nás z nějakého důvodu ne.
 

Rihannino impérium

Rihanně sice ztroskotala spolupráce s koncernem LVMH, ale moc ji to trápit nemusí – buduje značku spodního prádla pro opravdu všechny ženy a její ambice jsou jen ty nejvyšší. Victoria’s Secret se musí bát.
 

Co se bude dít na burzách?

Mnoho metrik ukazuje, že situace na burzách je vypjatá a mohlo by dojít k prasknutí. Jenže co když nic takového nepřijde a ceny akcií porostou dál? Situace se totiž zásadně změnila.
 

Ten, který zná michelinské dobroty

Jíte rádi v dobrých restauracích? A co v těch michelinských? Tenhle pán jedl ve všech se třemi hvězdičkami!
 

Pán setiny internetu

Díky němu se můžete dívat rychle a bez problémů na videa velkých sociálních sítí, mediálních koncernů i globálních společností. Zdeněk Cendra je vládcem setiny až dvou světového internetu. A pro letošek má velké plány.

Tipy, jak se zabavit

 

19 valentýnských receptů – Nalaďte se před víkendem na romantickou náladu s recepty z New York Times.
 

Říše musí zemřít – Připomínka únorového komunistického puče je za rohem, přečtěte si, co vedlo k nástupu bolševiků v Rusku.


Falešná sláva – Nick Bilton napsal několik skvělých knih, třeba o Twitteru. Teď natočil pro HBO dokument o životě influencerů.

Tečka na konec

Film Šarlatán s Ivanem Trojanem se dostal na shortlist adeptů na Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film. Než si ho pustíte, můžete se navnadit aspoň trailerem.

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp