Copy
Otevřít v prohlížeči

Lekce pro Ing. Babiše a Zemana, vakcíny nechceme a buďte centrovert

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor HN.

Co si přečíst

 

Lekce pro inženýry Babiše a Zemana

Kolega Luděk Vainert se rozhodl dát lekci inženýrům ekonomie Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi. Tady se jim pokusil vysvětlit, proč jsou jejich řeči o miliardách z ČNB jen blábolení.
 

Buďte centrovert

Jste uzavření, nebo ve společnosti nezavřete pusu? Pokud se naučíte kombinovat vlastnosti introverta a extroverta, budete v práci nepostradatelní. Zvládnout to může každý.
 

Vakcíny nechceme

Očkování je cestou z krize, tvrdí odborníci. Proč tedy česká vláda objednala jen 81 procent z dávek, které pro ní byly v rámci EU vyhrazené? Prý kvůli šetrnosti...
 

Nebojte se změnit názor

Je to sice proti lidské přirozenosti, ale pokud se tomu vzepřete a nebudete se bát změnit vlastní chybný názor, usnadníte si život.
 

Deprese českých dětí

Co my bychom dali za tolik volna! Pokud si tohle říkáte, když vidíte, jak si děti stěžují na zavřené školy, pak vás tenhle text nejspíš vyvede z omylu. Trávit mládí bez přátel totiž není žádný med.
 

Lockdown vs. influenceři

Jak lidem vysvětlit, že mají v době pandemie zůstávat doma, když se na ně ze sítí valí fotky influencerů na plážích u moře? Aktuálně to řeší v Británii, ale týká se to všech.
 

Predátoři ve hrách

Otakar Schön tady vysvětluje, proč může vést hraní fotbalové FIFA ke gamblerství a proč si dát pozor na jakékoliv mikrotransakce ve hrách.

TIP: Chtěli byste si přečíst více našich článků? Předplaťte si HN na predplatne.ihned.cz.

Tipy, jak se zabavit

 

Moje učitelka chobotnice – Dejte si tento portrét neuvěřitelného přátelství chobotnice a člověka a odhalte úžasný, inteligentní svět pod vodou.
 

F1: Touha po vítězství – Netflix před pár dny vypustil do světa třetí řadu dokumentární série ze zákulisí formule 1. A zase je to jízda.
 

Vlak, který neujelGalerii moderního umění v Hradci Králové se vyplatí věnovat pozornost. Z ospalé regionálního instituce se totiž proměnila v inspirující prostor.

Tečka na konec

Tenhle kvíz vám potrápí mozek. Zvládnete všechny hlavolamy a úkoly? (klikněte na obrázek)

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp