Copy
Otevřít v prohlížeči

Firma, kde všichni všechno vědí, megakrokodýl a zahrádkou proti stresu

Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je Sedmička HN - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Firma, kde všichni všechno vědí

Zní to jako idealistický sen, ale existuje: ve firmě Applifting všichni navzájem znají své platy, rozhodují si o prémiích a volí stařešiny. A samozřejmě vydělávají. Náramně.
 

9 triků, jak změnit svůj život

Pokud toužíte pohnout se svým životem, mohlo by se vám hodit těchto devět tipů, jak se cestou úpravy drobných návyků stát jiným člověkem. Nebo aspoň trochu.
 

Bankéř, který všechny napálil

Byl jednou jeden bankéř, který neuměl pracovat s počítačem, ale přesto dokázal po tři dekády tahat za nos auditory, centrální bankéře, podřízené i manažery. Až teď to na něj prasklo. 
 

Megakrokodýl

Krokodýlové jsou na planetě opravdu dlouho. A stejně jako děsí člověka, děsili kdysi dinosaury. V jejich dobách totiž žil megakrokouš velký jako autobus.
 

Sláva městu

Ještě před pár měsíci by ta představa byla šílená, ale stala se skutečností – dovolenou lépe strávíte ve městě než v přírodě, protože lesy a stráně jsou přecpané
 

Konec večírkům

Airbnb se chce polepšit, takže předtím, než vstoupí na burzu, opravuje jednoho kostlivce za druhým. Takže kdo se těšil, že si pronajme v cizině byt a udělá v něm party, má smůlu. Už žádné večírky, nakázalo Airbnb.
 

Hurá na zahradu

Jednou z nejlepších cest, jak si ulevit od stresu a shonu, je dát se na zahradničení. To už přece věděly naše babičky a teď to potvrdil i věhlasný magazín The New Yorker.

Tipy, jak se zabavit

 

14 on-line pořadů, na které se podívat – Reportéři magazínu Wired sestavili výběr 14 nejlepších pořadů, které jsou aktuálně k dispozici na streamingových službách typu Netflixu.
 

Samsung RisingPříběh korejského technologického konglomerátu se čte jako detektivka.


Anna Kellnerová live – Chcete vidět dceru nejbohatšího Čecha v akci? Tak zajděte do Velké Chuchle na parkurové závody, které právě začaly.

Tečka na konec

Pořádně si prohlédněte fotku a najděte, co je na ní špatně. Jde celkem o 32 nepřesností a chyb.

Řešení naleznete zde.
HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2020 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp