Copy
Otevřít v prohlížeči

Prokrastinace, daňové rady a Hillary bez Clintona

Život se pomalu vrací do normálu. My vám chceme pomoct, aby ten návrat byl co nejpříjemnější. Každý pracovní den vám v sedm ráno posíláme do mailu sedm zajímavých tipů na čtení a pár doporučení, jak se zabavit.

Dnešní výběr pro vás namíchal Luboš Kreč, šéfredaktor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Akcie a daně

Obchodujete s akciemi? Nebo s kryptoměnami? Nevíte, jak v takovém případě danit zisky? Pak si projděte on-line rozhovor s daňovým expertem přesně na toto téma. Must-read pro všechny burziány na Revolutu.
 

Jak se stát mistrem Slacku

Se Slackem se v posledních dvou měsících naučili žít i ti, kteří předtím neměli tušení, co to je. Pořád je na něm ale co objevovat. Tenhle návod, jak se stát slackovým mistrem, se rozhodně hodí. Objevíte věci nevídané.
 

Proč prokrastinujeme

Prokrastinace. Hodně trendy slovo, hodně velký zabiják produktivity. Víte ale, jaká je její skutečná příčina? Prý emoce. A když je zvládnete, pojedete jako roboti.
 

Nejvzdálenější ostrov

Ostrovy Tristan da Cunha v jižním Atlantiku jsou údajně nejodlehlejším místem na světě. Těžko říct, jestli to tak je, určitě jsou ale zatraceně daleko. Koronavirus nekoronavirus. Prostřednictvím této reportáže jako byste na nich ale byli.
 

Duše Ramba

Je krásná, akční, talentovaná a má spoustu nápadů. Herečka, cestovatelka, novopečená matka a nově i spisovatelka a podcasterka Tereza (Voříšková) Ramba
 

Bezpečný návrat do práce

Od příštího týdne se do práce vrátí když ne většina, tak opravdu spousta lidí. Může se hodit pár rad, jak otevřít firmy, dodržet všechna potřebná hygienická a bezpečnostní opatření a nezbláznit se z toho.
 

Cate Blanchettová o umění

Slavná herečka na sebe nedávno upozornila rolí zaryté antifeministky a konzervativní ikony v seriálu Mrs. America. Pro deník New York Times teď sepsala rozsáhlou esej, kde vysvětluje, proč je umění v dnešní době důležité a proč je třeba se na svět dívat beze strachu a liberálně.

Potřebujete poradit s byznysem? Chcete začít podnikat? Pomůže vám byznysová elita.
Startují Andělé HN

Hospodářské noviny se spojily s nejkreativnějšími mozky českého byznysu, aby pomohli podnikatelům a podnikatelkám, kteří se dostali do problémů, kteří potřebují restartovat svůj byznys, kteří tápou, jak správně rozjet firmu.

Tipy, jak se zabavit

 

Světlo mého života – Dívka a její otec putují ve snímku zasazeném do dystopické společnosti neutěšenou krajinou deset let poté, co následkem neznámé choroby vymřely téměř všechny ženy. V hlavní roli Casey Affleck.
 

Wind of change – Podcast o tom, že slavnou písničku Scorpions možná nachystala CIA, aby podkopala Sovětský svaz.
 

Super Mario Bros. – Zahrajte si původní herní klasiku všech klasik v emulátoru v internetovém prohlížeči. Gamingová cesta časem.


Rodham – Představte si, co by se stalo, kdyby si Hillary Rodhamová nevzala Billa Clintona! Zábavný román o tom, co by kdyby ze světa velké politiky.

Dobrou chuť

 

Vepřové špízy s bramborami

V pátek má být teplo, byť trochu pod mrakem, takže hybaj ven ke grilu a s sebou si vezměte třeba tyhle špízy.

Tečka na konec

Přesunutím dvou zápalek vytvořte z čísla 5008 číslo co největší.

Řešení hlavolamu najdete tady.

Chcete tento newsletter odebírat taky?


Někdo vám tento text přeposlal? Přihlaste si zdarma odběr, dostanete jej každý všední den ráno do své e-mailové schránky. Stačí jen kliknout na tlačítko a zadat adresu.

Přihlásit odběr →
Tento newsletter pro vás připravil tým Hospodářských novin. Těšíme se nashledanou.
HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2020 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp