Copy
Otevřít v prohlížeči

Konec levných hypoték, tipy pro váš mobil a kdy je dobré cvičit

Dnešní výběr pro vás namíchal Jakub Šídlo, editor iHNed.cz.

Co si přečíst

 

Konec levných hypoték? 

Najít v Praze nový byt, kde by metr stál méně než sto tisíc korun, je skoro nadlidský úkol. Letos se čeká stagnace cen, podražit ale mají hypotéky.
 

Pět věcí pro vaše PC a mobil

Měníte každý rok telefon a počítač každý druhý, protože vám přijdou zastaralé? Pak vězte, že při správné péči vám mohou vydržet mnohem déle.
 

Kdy cvičit?

Existuje pro organismus ideální část dne, kdy by měl člověk cvičit? Poslední vědecké výzkumy naznačují, že ano. Tedy alespoň pro někoho...
 

Nerovné šance

Myslíte si, že v českých školách mají všechny děti stejné šance? A pokud ne, tak je to spíš záležitost talentu nebo bohatých rodičů? Tak to jste na velkém omylu.
 

Volant jako v letadle

S nástupem elektromobility se v autech změní asi všechno. Třeba takový volant má podle většiny řidičů dokonalý tvar. Tesla si to ale nemyslí.
 

Mrtvé lesy

Kdyby ještě někdo nechápal, proč je kácení deštných pralesů celosvětový problém, tak tady je názorný příklad z domova. Kvůli kůrovci lesy absorbují méně oxidu uhličitého a Česko si připlatí za emisní povolenky.
 

Investujte do klimatu

Omezit létání, jezdit elektromobilem, třídit odpad. Tyhle rady, jak pomáhat klimatu, zná si každý. Co ale zapřemýšlet i nad tím, jak utrácíme své peníze?

Epizoda 32
Radek Grill, majitel eshopu Nejlevnějšípneu.cz a značky Tomket Tires

Tipy, jak se zabavit

 

 

Viah – V Česku jako by se v poslední době roztrhl pytel s nadějnými hudebnicemi. Elektropopová trojice Viah teď vydala singl a na podzim chystá nové album. Tady najdete i to předchozí.
 

Nicky & Věra – I jeden člověk něco zmůže. Dokazuje to silný příběh sira Nicholase Wintona, jehož zpracování se teď formou knihy pro děti i dospělé ujal výtvarník a spisovatel Petr Sís. U nás by měla vyjít na podzim.
 

Goodfoul – Jedni z největších talentů posthardcorové scény devadesátých let byli dlouho zapomenutí, ale teď už pár let zase fungují a pořád je to jízda. Tady jsou všechna alba a tady pár klipů.

Tečka na konec

Dejte si nejnovější klip Autumn and Carbine od hardcorových divočáků z Code Orange. Byť tentokrát to je na jejich poměry přece jen klidnější. (Klikněte na obrázek.)

HN na Twitteru
HN na Facebooku
Copyright © 2021 Economia - Newslettery, All rights reserved.


Chcete změnit odběr tohoto newsletteru?
Můžete upravit nastavení nebo odhlásit odběr.

Email Marketing Powered by Mailchimp