Copy
Zobrazit e-mail v prohlížeči

Hezký den!

Za poslední rok potřetí do Litvy. Poprvé jsme tam byli v červnu dělat rozhovor s běloruskou exilovou prezidentkou Svjatlanou Cichanouskou. Podruhé v září jsme tu navštívili Leonida Volkova, nejbližšího spolupracovníka v Rusku uvězněného opozičníka Alexeje Navalného. A teď tedy znovu na cestě. Čeká nás 1200 kilometrů tam a dalších zpět a tentokrát to bude – doufáme – přinejmenším stejně zajímavé. Nechte se překvapit v pondělí v Respektu. Respektive už v neděli, kdy náš časopis vychází celý online a většina papírového obsahu také v audioverzi.

Velká část příštího čísla vznikne o víkendu a o jeho obsahu rozhodnete vy svoji volbou. Naši reportéři a reportérky budou celou volební noc v terénu, výsledky, analýzy a rozhovory budou hned na našem webu, články o možné nové vládě v tištěném Respektu.

Z čísla, co je stále v prodeji, bych vás rád upozornil na hlavní téma Koho mám volit. Je o statisících nerozhodnutých voličů a jejich dilematu, komu to nakonec hodit. Najdete tu také rozhovor s oblíbenou spisovatelkou Baracka Obamy Chimamandou Ngozi Adichie a samozřejmě  recenzi nového Jamese Bonda. Ještě jsem to neviděl, doufám každopádně, že skolí co nejvíc ruských špionů.

Za Respekt zdraví, 
Ondřej Kundra

 
              
 
Sdílejte tento
e-mail s přáteli.
Přihlaste se k tomuto newsletteru.
Bude vám chodit každý týden.
Facebook
Twitter
Instagram
Copyright © 2021 Respekt (Economia, a.s.)
Tento e-mail jste dostali na základě svého přihlášení na 
www.respekt.cz/newslettery/ provozovaném Economia, a.s.

Odhlásit se z newsletteru / aktualizovat nastavení • Odhlásit se ze všech newsletterů Respektu