Copy
Kallis koolipere ja austatud lapsevanemad!

Õppeaasta hakkab lõpule jõudma. Gümnaasiumi üleminekuklasside õppursportlased pääsevad väljateenitud suvevaheajale. Abiturientidele on kõlanud päästev lõpukell ja ka riigieksamid on neil sooritatud. Põhikooli lõpetajad jätkavad veel lõpueksamite tegemist.

Sellelgi aastal leidub spordigümnaasiumi lõpetajate seas medaliste, on nii kuld- kui ka hõbemedaliga lõpetaja. Hea meel on ka nende noorte üle, kes õpivad hästi ja panustavad seejuures koolivälisesse tegevusse, aidates näiteks korraldada suurüritusi ja seminare.

Meeleolukate ürituste poolelt jäävad seda kooliaastat kindlasti iseloomustama gümnaasiumi suurüritus „Helisev Audentes“, Põhjamaade sümfooniaorkestri jõulukontsert „Erilisena sündinud“, samuti teatrikuu konkurss „Teeme ise teatrit ning abiturientide ball. Kindlasti väärib veel märkimist tõsiasi, et uues formaadis on taassündinud õpilasesinduse Ko²lileht.

Uudiskirjast saate lugeda Audentese spordigümnaasiumi koolitusloa ja uue õppeaasta plaanide kohta. Tutvustame meie majas õpilastega päris pikalt toimetanud võrkpallitreenerit Peeter Vahtrat, kes tänavu pälvis aasta parima treeneri tunnustuse. Uurime lähemalt, kuidas maailma tenniseväljakutel aina kõrgema koha nimel võistleval Anett Kontaveitil tennisemängu kõrvalt gümnaasiumi lõpetamine sujub. Samuti kajastame Erasmus+ projekti ja olulisi koolisündmusi.

Lähitulevik toob kaasa põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused ning 2016/2017. õppeaastaks uute õppursportlaste kinnitamise. Seejärel ongi spordigümnaasiumi kooliaasta läbi!

Soovin kõigile sooja ja päikeseküllast suve. Kohtumiseni 1. septembril!

Priit Ilver
Audentese spordigümnaasiumi direktor

Uus õppeaasta tõotab tulla huvitav
Saime sel kevadel rõõmustava uudise: Audentese spordigümnaasiumile on väljastatud tähtajatu koolitusluba. Järgmistel aastatel pöörame õpilaste teadlikule õppimisele, treenimisele ja eneseanalüüsi oskuste arendamisele erilist tähelepanu. Seda eesmärki silmas pidades on meie prioriteetne arengusuund õpetajate, treenerite ja tugipersonali tihe koostöö. Teine arengusuund on paindlike õppevõimaluste loomine.

Loen edasi

Peeter Vahtra: „Siinne paik on peaaegu terve elu olnud minu kodukool või töökoht“
Audentese spordigümnaasiumi 2015/2016. hooaja parimaks treeneriks valitud Peeter Vahtra sattus võrkpalli mängima algkoolipoisina. Nüüdseks on temast saanud võrkpallitreener, kes suudab oma kaalukatele kogemustele ja teadmistele tuginedes koolitada tõelisi tippe.

Loen edasi

Anett Kontaveit: „Kooli lõpetamine on mulle oluline“
Audentese spordigümnaasium valis selle aasta parimaks õppursportlaseks Eesti tipptennisisti Anett Kontaveiti. Tema õpinguid on riik rahastanud samal moel nagu Audentese spordigümnaasiumi Tallinna või Otepää üksuses õppivate ja treenivate sportlaste puhul. Kuna aga tennisemängu tõttu viibib Anett enamiku ajast Eestist eemal, on Audentese spordigümnaasium teinud koostööd Audentese erakooli e-gümnaasiumiga. Tänu sellele on Anett saanud oma tippsportlase karjääri ajal õpinguid veebi kaudu jätkata.

Loen edasi

Spordigümnaasium Otepääl sai 15-aastaseks
Reedel, 3. juunil tähistas Audentese spordigümnaasium Otepääl oma 15. sünnipäeva, kuhu olid kutsutud õpilased, vilistlased, endised ja praegused õpetajad, treenerid ja muud töötajad ning samuti koostööpartnerid.

Loen edasi

Erasmus+ projekti õpilasvahetus toimus Audenteses
9.–13. mail võõrustas Audentes Erasmus+ projekti „Säästev tootmine ja tarbimine“ raames meie partnerkoolide 47 õpilast-õpetajat. Programmi korraldamisse olid kaasatud kõik need Audentese õpetajad ja õpilased, kes olid juba mõnes õpilasvahetuses osalenud või kes veel plaanisid osaleda.

Loen edasi

Spordigümnaasiumi õpilased võitsid Bumerangi mälumängus esikoha
13. aprillil võitsid Audentese spordigümnaasiumi õpilased Eesti Koolispordi Liidu korraldatud üle-eestilise spordimälumängu Bumerang, mida tänavu peeti juba XIII korda.

Loen edasi

Kooliaasta teine pool oli sündmusrohke
Meie koolis toimus õppeaasta teisel poolel lisaks õppetööle ja treeningutele palju üritusi, mis pakkusid põnevat tegevust ning laiendasid silmaringi.

Loen edasi

Spordigümnaasiumi lõpuaktused Tallinnas ja Otepääl
Audentese spordigümnaasiumi Tallinna õpilaste lõpuaktused toimuvad suure koolimaja aulas teisipäeval, 21. juunil:
  • põhikooli aktus kell 12;
  • gümnaasiumi aktus kell 15.
Audentese spordigümnaasiumi Otepää õpilaste lõpuaktus peetakse reedel, 17. juunil kell 14 vallavalitsuse hoones (Lipuväljak 13, Otepää).

Õnnitlemine ja pildistamine toimub vahetult pärast aktust.
Audentes meedias
FOTOD: Malesimultaan! Õpilased esitasid 2015. aasta naismaletajale väljakutse
Copyright © 2016 Audentese spordigümnaasium, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook