Copy
Hea lapsevanem!

Teieni jõuab Audentese erakooli kevadine uudiskiri, et taas jagada teiega koolis toimunut.

Kõige pikem õppeveerand on lõpuks läbi saanud. Küllap see periood on olnud pikk ja väsitav nii õpilastele kui ka õpetajatele, aga seevastu on meil olnud aega üheskoos palju kasulikku korda saata.

Põhikoolile oli kindlasti oluliseks vahelduseks veebruaris toimunud aktiivõppenädal. See aitas pingelisest tavarutiinist väheke hinge tõmmata ning virgutas õpilasi mitmel moel. Ka gümnaasiumiastmes oli meie rahvusvahelise õppekava IB õpilastel mitu põnevat üritust ja koostööprojekti, millest käesolevas uudiskirjas lähemalt räägime.

7. märtsil toimunud Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistluste finaalis saavutasid Audentese erakooli 8. ja 9. klassi õpilased põhikoolide arvestuses kümnenda koha ning 12. klassi ja IB õpilased gümnaasiumide arvestuses seitsmenda koha. Mõlemas kategoorias osales üle 30 võistkonna.

Kõige värskem hea uudis on aga see, et sellel nädalal valmis meil uus koduleht.

Kosutav koolivaheaeg on kohe käes ja kindlasti on paljudel juba rohkelt ideid selle mõnusaks veetmiseks. Neil, kellel vaheajaplaanid veel tegemata, soovitan tutvuda meie kodulehel Audentese huvikeskuse linnalaagri ettevõtmistega.

Soovin kooli poolt kõigile mõnusat kevadvaheaega. Kohtumiseni uuel õppeveerandil!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Tere tulemast Audentese uuele kodulehele
Sel nädalal oli meil rõõm muuta avalikuks oma uus koduleht. Tänu lehe selgemale liigendusele ja läbimõeldud esitusele on Teil nüüdsest infot leida oluliselt lihtsam. Uuel platvormil töötavat lehte saate hästi vaadelda nii arvutist, tahvlist kui ka mobiilist.

Loen edasi

Getter Jaani: „Kõik inimesed siin koolis teevad asja südamega. See ongi kõige tähtsam”
Tuntud lauljanna Getter Jaani on hoolimata oma noorest east jõudnud muusikas ja meelelahutuses korda saata juba palju põnevat. Selleks, et teha kooli kõrvalt teoks veel rohkem plaane, jätkab ta oma õpinguid Audentese e-gümnaasiumis.

Loen edasi

IB gümnaasiumiõpilased osalesid ÜRO simulatsioonimängus
28.–29. jaanuaril toimus Audentese erakooli ja Miina Härma gümnaasiumi IB õpilaste osavõtul ÜRO simulatsioonimäng. See esimene omataoline gümnaasiumiõpilaste üritus peeti Audentese erakoolis toimuva iga-aastase maailmanädala raames. Mängu juhtis Juliane Jokinen ÜRO Eesti assotsiatsioonist. Vaata ka videot.
Loen edasi

Eesti ja Soome IB õpilased osalesid ühisprojektis
IB Diploma programmi eduka läbimise eelduseks on reaalainete praktiliste töötubade läbiviimine, mis toob kokku bioloogia-, füüsika-, keemia- ja arvutiõppele keskenduvad õpilased ning paneb nad praktiliselt koos tegutsema ja arutlema.

Loen edasi

Aktiivõppenädal kinkis elamusi
Traditsioonilise aktiivõppenädala jooksul nautis kogu koolipere põnevaid ettevõtmisi ja kogus värskendavaid muljeid.

Loen edasi

Suusareis toimus ka sellel talvel
12. veebruaril võttis meie suurepärane kehalise kasvatuse õpetaja ja heade emotsioonide maaletooja Sirje Raud taas kätte ning tuhises ligi 30 õpilasega Himose nõlvade poole teele. Seda vist suisa 15. korda!

Loen edasi

Kevadine koolivaheaeg linnalaagris
Kevadvaheajal toimub iga-aastane linnalaager, mis pakub lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab energiat viimaseks veerandiks enne suurt suvepuhkust. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Loen edasi

Võtame vastu uusi õpilasi
Alates sellest nädalast võtame vastu avaldusi neilt, kes soovivad gümnaasiumihariduse omandada rahvusvahelise
International Baccalaureate’i (IB) õppekava järgi.
Lastekooli astumise avaldusi saab esitada märtsi lõpus ja e-gümnaasiumisse astumise avaldusi alates maikuu keskpaigast.

Maikuus tähistame 20. sünnipäeva
Reedel, 15. mail tähistab Audentes oma 20. sünnipäeva kontserdi ja ühise tordisöömisega. Sünnipäevale on oodatud kõik õpilased, lapsevanemad, vilistlased, koostööpartneid ning endised ja praegused töötajad.

Loen edasi
Audentes meedias
Gümnaasiumiõpilased jagavad kogemusi, mis tunne on ÜRO simulatsioonist osa võtta
Psühholoog manitseb lapsevanemaid: noortele võib nutiseadmete kasutamine hävitav olla
Copyright © 2015 Audentes, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook