Copy
Hea lapsevanem!

Teieni jõuab selle õppeaasta esimene erakooli uudiskiri. See aitab Teil koolis toimuvaga kursis olla ja laste tegemistele kaasa elada.

Õppeaasta on kohe algusest peale olnud rõõmu ja tegutsemislusti täis ning meeldejäävaid toimetusi on jätkunud peaaegu igasse päeva. Kooliaeg käivitus meeleoluka esimese klassi aktusega, kus innustava energialaengu andsid värskeid koolijütse tervitama tulnud Piip ja Tuut. Sellel aastal avasime taas kolm esimest klassi ja seega on väikeses koolimajas sagimist tavapärasest rohkem.

Kuigi kooliteed on käidud napilt poolteist kuud, on meie õpilased ja õpetajad selle lühikese aja jooksul korda saatnud palju toredat. Algkooli traditsioonilisel sügislaadal jagus noori kauplejaid väikeses koolimajas suisa kahele korrusele ja Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti söödavaru täiendamiseks koguti taas kopsakas summa. Suur tänu kõigile lastele ja nende vanematele, kes sellesse tänuväärsesse üritusse panustasid!

Häid elamusi said õpilased ka teemapäevadel: algkoolis toimusid liiklusüritused ja ülemistes kooliastmetes rakendati tavapärasest erinevaid õppevorme. Oktoobri alguses tähistasime õpetajate päeva, mis võimaldas õpetajatel koolielu pisut kõrvalt vaadata ning võtta vastu tänu ja tunnustust. Kindlasti innustas see ka neid uusi tublisid õpetajaid, kes liitusid meiega sel õppeaastal.

Nüüd koputab vaheaeg uksele, et õpilased võiks pisut hinge tõmmata ja vabamalt aega veeta. Soovitan Teil tutvuda Audentese huvikeskuse kodulehel linnalaagri tegemistega, et saaksite pakkuda lastele sügispuhkuse ajaks põnevaid ettevõtmisi.

Meeldivat vaheaega ja kohtumiseni uuel õppeperioodil!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Kus kohtuvad vanema ja õpetaja huvid?
Kodu ja kooli vahelise koostöö kvaliteet määrab paljuski selle, kui edukalt saab laps sotsiaalselt, emotsionaalselt ning ka akadeemiliselt hakkama. Lapse õppeedukus ning sotsiaalne toimetulek olenevad otseselt õpetajate ja vanemate koostööst.

Loen edasi

Hedi Larionov: „Õpetaja on igas tunnis kunstnik“
Sellest õppeaastast juhatab algõpetuse õppetooli Hedi Larionov, kes võttis selle vastutusrikka rolli üle pikaaegselt algõpetuse juhilt Hela Leimannilt. Hedi on viiendat põlve õpetaja.

Loen edasi

Saage tuttavaks meie uute õpetajatega!
Sellel õppeaastal alustas Audenteses tööd 17 uut õpetajat: 3 lastekoolis, 4 algkoolis, 3 põhikoolis ja spordigümnaasiumis, 2 e-gümnaasiumis ja 5 IB õppe üksuses. Uurisime mõnelt uustulnukalt, mida nad peavad oma töös oluliseks ja kuidas nad on sisse elanud.

Loen edasi

Rääkisime arvamusfestivalil kaasa koolirõõmu teemal
13. augustil toimus Paides arvamusfestival. 22. sajandi hariduse lava vestlusringis arutleti, kuidas leida üles koolirõõm. Arutelus osales ka Audentese erakooli IB õpilane Tuuli Helind, kes võttis festivalist osa õppeaine „Creativity, Action, Service“ raames.

Loen edasi

Audenteses võib gümnaasiumihariduse omandada ka täiskasvanu
Meie e-gümnaasium sai toetuse projektile „Teisel ringil targaks: Audentese e-gümnaasium“ ning ootame tasemeõppesse või üksikuid kursusi läbima täiskasvanuid!

Loen edasi

Foxcademy aitab nutikalt matemaatikat õppida
Õpilased on oma tegemiste ja suhtlemisega juba ammu liikunud nutiseadmetesse, nüüd lõpuks ootavad neid seal ka õpikud. Sel aastal hakkasid meie spordigümnaasiumi õpilased õppima matemaatikat digitaalse Foxcademy platvormi abil. Usume, et lähiajal tekib see suurepärane võimalus ka põhikooli õpilastel.

Loen edasi

Erasmus+ neljas rahvusvaheline õpilasvahetus toimus Põhja-Prantsusmaal

Erasmus+ K2 projekti „Säästev tootmine ja tarbimine“ neljas rahvusvaheline õpilasvahetus toimus Põhja-Prantsusmaal Amiens’is. Audentese koolist osalesid projektis kuus õpilast ja kolm õpetajat.

Loen edasi

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks
Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Loen edasi

Tulemas on palju põnevaid sündmusi
Peale koolivaheaega ootavad kooliperet kaasahaaravad üritused, kus õpilased saavad teha koostööd ning omandada uusi teadmisi ja oskusi.

Loen edasi

Audentes Fitnessi treeningupaketid on Teile 10% soodsamad
Audentese eesmärk on pakkuda lastele kvaliteetset haridust ning kogu perele mitmekesiseid arengu- ja sportimisvõimalusi. Teie kui erakooli lapsevanem saate endale soetada Audentes Fitnessi mistahes treeningupaketi 10% soodsamalt (see lisasoodustus ei laiene kampaaniapakkumistele).

Loen edasi
Audentes meedias
Audentese erakooli õpilased märgistasid ülekäiguradasid
Muretult kooli ja lasteaeda – just nii aitame lapsel uues keskkonnas paremini kohaneda
Klassiõpetaja Hedi Larionov räägib, millele pöörata tähelepanu õpikule ja vihikule paberit ümber pannes
Tähtis esimene koolipäev
Mida annab lapsele eelkool?
Kas 2–4-aastane laps võiks minna lastekooli?
Algkooli õppejuht Karin Pae soovitab: Kuidas valida lapsele koolitarbeid
Copyright © 2016 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook