Copy
Head lapsevanemad!

Teieni jõuab selle kooliaasta viimane Audentese erakooli uudiskiri.

Viimane õppeveerand on lõpusirgele jõudnud ja pikk kooliaasta hakkab läbi saama. Vahepealsete klasside õpilastel on jäänud viimane koolinädal ja seejärel saavad nad õppeaastale joone alla tõmmata. Põhikooli lõpuklassidel tuleb enne lõpuaktust läbida veel pingeline eksamiperiood.

Mul on hea meel tõdeda, et seljataha on jäänud igati edukas ja rohkelt positiivseid emotsioone pakkunud aasta. Sellel õppeaastal toimus palju toredaid ettevõtmisi, mis rikastasid koolielu ja pakkusid unustamatuid elamusi nii õpilastele, õpetajatele kui ka lapsevanematele. Kindlasti on üheks meeldejäävamaks sündmuseks 15. mail toimunud Audentese 20. sünnipäeva pidulik tähistamine. Kaks aastakümmet ei ole ühe kooli jaoks ju väga pikk aeg, kuid oleme selle aja jooksul saanud hulganisti väärtuslikke kogemusi, mis annavad põhjust lootusrikkalt tulevikku vaadata.

Eriti suurt heameelt valmistavad meie õpilaste ja õpetajate tublid esinemised mitmesugustel konkurssidel, olümpiaadidel ja võistlustel. Peale piirkondlike võistluste oleme sellel aastal saavutanud märkimisväärseid tulemusi ka üleriigilisel tasemel. Suur tänu nii südikatele õpilastele kui ka pühendunult tegutsevatele õpetajatele!

Kokkuvõttes saab möödunud õppeaasta tunnistada kõigiti kordaläinuks ning minna mõnusas meeleolus kosutavale suvepuhkusele, et sügisel taas uue hoo ja energiaga alustada.

Soovin kõigile edukat kooliaasta lõppu, päikeselist suve ja rõõmsat taaskohtumist sügisel!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Audentes tähistas 20. sünnipäeva
Reedel, 15. mail tähistas Audentes 20. tegutsemisaastat. Juubelipäeva puhul toimus Audentese spordihallis kontsertetendus „Tarkus. Tervis. Tasakaal“, kus esinesid ka erakooli lapsed.
Vaatan pildigaleriid. Vaatan erakooli etteaste videot!
Loen edasi

20. sünnipäevaks valmis lauamäng
Audentese sünnipäevaks valminud lauamäng on vahva ajaviide, mis tutvustab meie lastekooli, erakooli, spordigümnaasiumi, huvikeskuse, spordiklubi ja fitnessiklubi tegemisi. Lauamängu saab osta kooli büroost.

Loen edasi

IB suvekool „Fuel Your Inner Entrepreneur“
10.–14. augustini on kõik loomingulised 14–17-aastased õpilased oodatud Audentese IB õppe viiepäevasesse suvekooli, mille teemadeks on ettevõtlikkus ja innovatsioon. Tegemist on õpilasfirmade loomelaagriga, kus nii õpetajad kui ka õpilased pärinevad väga erinevatest kultuuriruumidest.

Loen edasi

Alanud on vastuvõtt e-gümnaasiumisse!
Maikuu keskpaigast alates võtame vastu avaldusi neilt, kes soovivad gümnaasiumihariduse omandada e-õppe teel.
Vaatan e-gümnaasiumi vastuvõtu videot!
Loen edasi

Neljandad klassid pidasid algkooli lõpupidu
Nagu igal kevadel avasid ka tänavu lõpupidude hooaja algkooli neljandate klasside õpilased. Neli aastat oli käidud algkoolis ja nüüd oli aeg jätta hüvasti esimese õpetajaga, et alustada sügisel juba iseseisvamat koolielu.

Loen edasi

Avasime esialgse õuesõppe klassi

21. mail jõudis lõpule õuesõppe klassi rajamise esimene etapp: väikese koolimaja ja õpilaskodu vahelisel alal avasime õueklassi, mille loomisel on arvestatud jätkusuutlikke põhimõtteid.

Loen edasi

Suvepuhkus algab linnalaagris!
Juunis toimub traditsiooniline linnalaager, mis pakub lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab avalöögi pikale suvepuhkusele. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Loen edasi

1.–8. klasside õppeaasta lõpetamine toimub 3. juunil kell 10.
Põhikooli lõpuaktus toimub 19. juunil kell 12.
Gümnaasiumi lõpuaktus toimub 20. juunil kell 12.

 
Audentes meedias
Galerii: Audentese erakool tähistas juubelit
Lastekooli juhataja Karin Pae rääkis Vikerraadio saates „Huvitaja“ eelkooliealiste laste õpetamisest
VÕIMALUS: Osale stipendiumikonkursil ja omanda rahvusvaheline gümnaasiumiharidus!
Lapse loovust saab kõige paremini arendada koos tegutsedes
Audentese lapsed joonistasid koolile kardinad
Copyright © 2015 Audentese Erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook