Copy
Hea koolipere ja lapsevanemad!

Teieni jõuab Audentese spordigümnaasiumi teine elektrooniline uudiskiri.

Kooliaasta hakkab läbi saama. Abiturientidele kõlas juba mitu nädalat tagasi päästev lõpukell ja ka riigieksamid on neil sooritatud. Põhikooli lõpetajad alustavad eksamite tegemist nüüd ja gümnaasiumi üleminekuklasside õppursportlased pääsevad väljateenitud suvevaheajale.

Käesolev õppeaasta on oma tulemustelt erilisem kui varasemad 14. Ei juhtu ju tihti, et kuldmedaliga lõpetajaid on lausa ühe käe sõrmede jagu ja neile lisandub veel üks hõbemedalist. Hea meel on nende tublide õpilaste üle, kes on ka sportlike saavutuste poolest tipus. Ühtlasi on nad andnud panuse koolivälisesse tegevusse, olgu siis suurüritusi korraldades, õpilasesindust juhtides, koolilehte toimetades või mõnel muul viisil.

Maikuu oli meile kõigile väga erakordne, sest tähistasime Audentese 20. sünnipäeva. Meeleoluka kontsertetenduse üks läbiv teema oli kindlasti ka sport. Tänan neid praegusi ja endisi õppursportlasi, kes sünnipäevapeo õnnestumisele mitmel moel kaasa aitasid.

Lähitulevikus ootavad meid ees juba põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktus ning juunikuu esimesel reedel toimub vastuvõtukomisjoni koosolek, kus kinnitatakse uued õppursportlased 2015/2016. õppeaastaks.

Kõigi oluliste sündmuste kohta võite lähemalt lugeda käesolevast uudiskirjast. Samuti on siin juttu inimesest, kes on kolmel viimasel aastal treenerina andnud oma panuse noorte pallimängijate arengusse ja kes tunnistati ka meie kooli selle aasta parimaks treeneriks. Veel heidame pilgu andeka, targa ja tööka abituriendi tegemistesse ning kajastame olulisimaid õppeuudiseid.

Soovin kõigile sooja ja päikeseküllast suve!

Priit Ilver
Audentese spordigümnaasiumi direktor

Riho-Bruno Bramanis: „Pisikeste sammudega, aga iga päev“
Audentese spordigümnaasiumis kolmandat aastat treeneritööd tegev Riho-Bruno Bramanis on olnud ise 28 aastat profisportlane. Käsipalli hakkas ta mängima kümneaastaselt ja profina käsipalli mängimise lõpetas 43-selt. Riholt on palju küsitud, kuidas ta suutis nii kaua mängida. Tema sõnul algab kõik motivatsioonist.

Loen edasi

Kristella Jurkatamm: „Olen leidnud siit väga palju lahedaid inimesi“
Audentese spordigümnaasiumi 12. klassi õpilane Kristella Jurkatamm räägib oma koolielust, spordiplaanidest ja perest. Kristella on sündinud Tallinnas ning elanud ja kasvanud päris väiksest peale Nõmmel. Kõik koolieelsed suved veetis ta Mustla maakodus. Esimest korda läks Kristella trenni 2004. aastal, kui ta oli kaheksa-aastane. See oli kergejõustikutreening.

Loen edasi

Audentes tähistas 20. sünnipäeva
Reedel, 15. mail tähistas Audentes 20. tegutsemisaastat. Juubelipäeva puhul toimus Audentese spordihallis kontsertetendus „Tarkus. Tervis. Tasakaal“, kus esinesid ka spordigümnaasiumi õpilased ja vilistlased.
Vaatan pildigaleriid! Vaatan spordigümnaasiumi etteaste videot!
Loen edasi

20. sünnipäevaks valmis lauamäng
Audentese sünnipäevaks valminud lauamäng on vahva ajaviide, mis tutvustab meie lastekooli, erakooli, spordigümnaasiumi, huvikeskuse, spordiklubi ja fitnessiklubi tegemisi. Lauamängu saab osta kooli büroost.

Loen edasi

Spordigümnaasiumi õpilased saavutasid spordimälumängus viienda koha
Reedel, 10. aprillil toimus Bumerangi spordimälumängu 12. hooaja üle-eestiline finaal. Eesti olümpiakomitee algatusel ellu kutsutud mälumängu lõppvoorust võttis osa 15 koolivõistkonda, kes olid üritusele pääsenud maakonna- ja regioonivoorude kaudu.

Loen edasi

Spordigümnaasiumi õpilane Rene Zahkna võitis hõbemedali

Otepääl toimunud laskesuusatamise EM-il meesjuunioride 15 km distantsil saavutas spordigümnaasiumi õpilane Rene Zahkna teise koha.

Loen edasi

Lõpuball Pariisi kevades
29. aprilli õhtul muutus kooli aula ballisaaliks. Meeleolu oli inspireeritud Pariisi sumedatest kevadõhtutest ning üritust juhtisid õpetaja Felena Sooaluste ja maadlustreener Ivar Kotkas, kes mõlemad olid kehastunud Pariisi tänavapoisiks.

Loen edasi

12. klassile helises lõpukell
Kui õppetöö saab otsa ja vaja on tegeleda veel vaid eksamitega, ootab abituriente ees alati üks lustlik päev lõbusa lõpukellaaktusega.

Loen edasi

10.–11. klasside õppeaasta lõpetamine toimub 3. juunil kell 12.00.
Põhikooli lõpuaktus toimub 19. juunil kell 15.00.
Gümnaasiumi lõpuaktus toimub 20. juunil kell 15.00
.

Audentes meedias
Galerii: Audentes tähistas juubelit
U23 EM-blogi: Karl Koha - massööride hirm, kes spagaati viskama ei hakka kunagi, kuid ohustab Kristo Galetat juba praegu
Naiste Liigade märtsi parim võrkpallur on 17-aastane Kertu Laak
TTÜ purustas Noortekoondise 76 punktiga
Audentese peatreener Indrek Visnapuu tunneb uhkust: meie vastu ei tulda enam poole kõvaga!
Audentese SG/Noortekoondis peab viimase selle hooaja kodumängu
Copyright © 2015 Audentese spordigümnaasium, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook