Copy
Hea lapsevanem!

Poolteist kuud sellest kalendriaastast on juba möödas ja õpilased siirduvad jõuvarusid taastama nädalasele koolivaheajale, mille nad on õigusega välja teeninud. Algas ju uus aasta koolile tegusalt ning õnnestumised saatsid meid nii õppetöös, huvitegevuses kui ka ürituste korraldamisel.

Algkoolis oli loomulikult olulisim sündmus see, et 1. klassi jütsid said aabitsaga ühele poole. Seda tähistati mõlemas klassis meeleoluka aabitsapeoga.

Algas ka vastuvõtt järgmise õppeaasta 1. klassi. Tõsiasi, et aasta-aastalt on meie kooli soovijate arv üha kasvanud ja et tänavu on avaldusi esitatud lausa rekordarv, räägib hästi tehtud tööst.

Kuna ilmataat meie traditsioonilist suusaveerandit väga pikalt ei toetanud, kerkisid esile ka paljud tubased tegevused. Kindlasti väärib märkimist meie traditsiooniline akrobaatilise võimlemise pidu. Värskust ja rõõmu tõid kooliellu ka stiilinädal, playback show, vastlapäeva pannkoogijooks, militaarpäev, fotokonkurss ning teised toredad üritused. Selleks et õppimine oleks põnev ja ajakohane, korraldasime koolis õpirakenduste konkursi.

Gümnaasiumiastmes toimus kaks maailmahariduse nädala ettevõtmist: saatkondade päev ja suurejooneline ÜRO simulatsioonimäng Mini Model United Nations. Mitu gümnaasiumiõpilast käis Erasmus+ õpilasvahetuse projekti raames kogemusi ja teadmisi hankimas Hispaanias.

Järgmine õppeperiood tõotab tulla sama põnev ja sündmusterohke. Seepärast soovin juhtkonna poolt kõigile kosutavat koolivaheaega ja uut energiat kevadkuu alguseks!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Lapsevanemad hindavad valitud erakoole kõrgelt
Haridus- ja teadusministeeriumi kavandatava erakooliseaduse (EKS) § 222 muudatuse jõustumise korral ähvardab erakoole hüppeline õppemaksu tõus. Erakoolide lapsevanemate seas värskelt tehtud uuringust selgub, et õppemaksu tõus tooks peredele kaasa makseraskused.

Loen edasi

Katrin Pihl: „Keeleõpetajal on suur vastutus“
Meie võõrkeele õppetooli juht Katrin Pihl, kellel on õpetajastaaži juba 24 aastat, rääkis Audentese võõrkeeleõpetuse eesmärkidest ja eripärast.

Loen edasi

ÜRO simulatsioonimängus osalesid 14 kooli õpilased
26. ja 27. jaanuaril toimus IB õppe üksuse eestvedamisel ning ÜRO Eesti esinduse kaasabil ÜRO simulatsioonimäng Mini Model United Nations. Üritust peeti meie koolis teist korda ja see tõi osalema 14 kooli 9.–12. klassi õpilased.

Loen edasi

Õpirakenduste konkurss „Teeme ise õppimise huvitavamaks!“
Digitehnoloogia on osa meie argipäevast. See kuulub iseenesestmõistetavalt nii vaba aja, õppimise kui ka õpetamise juurde.

Loen edasi

Lotte aabitsa tegelased osalesid 1. klasside aabitsapidudel

Kui sügisel värsked 1. klassi õpilased oma trükivärvi järgi lõhnava Lotte aabitsa avasid, oli uudishimu ja teadmisjanu suur. Algul õpiti selgeks trükitähed, siis kirjatähed, loeti, jutustati, kuulati ning vaadati. Kõik aabitsategelased said lastele tuttavaks ja lood kulusid pähe ka lastevanematel.

Loen edasi

Vastuvõtt 1. klassi on alanud
Audentese erakoolis on vastuvõtt 2016/2017. õppeaasta 1. klassi alanud. Sellekohast sooviavaldust said lapsevanemad hakata kodulehe kaudu esitama 11. jaanuaril.

Loen edasi

Anname välja kaks IB õppe täisstipendiumi
Meil on hea uudis ka sellel aastal kõikidele 9. ja 10. klassi lõpetajatele. 2016/2017. õppeaastaks anname välja kaks täisstipendiumi õpilastele, kes asuvad õppima IB eelaasta või IB Diploma 1. kursusel.

Loen edasi

Vastuvõtt lastekooli algab 28. märtsil
Vastuvõtt 2016/2017. õppeaastaks lastekooli 2–6-aastaste rühmadesse algab märtsikuu lõpus pärast uue õppeaasta tunniplaani kinnitamist.

Loen edasi

Audentese koolivaheajal toimub linnalaager
Vahva laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Loen edasi

Ees ootavad toredad sündmused
Pärast kosutavat vaheaega on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Loen edasi
Audentes meedias
FOTOD ja VIDEO: Õpilased panid end proovile ÜRO simulatsioonimängus
 
Copyright © 2016 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook