Copy
Hea lapsevanem!

Teieni jõuab selle kalendriaasta viimane erakooli uudiskiri, et saaksite koos meiega toredate saavutuste üle rõõmustada.

Mööduv õppeveerand on koolile olnud tegus. Õpilased on tublisti õppinud ning olnud aktiivsed ka muus koolisiseses ja -välises tegevuses. Häid saavutusi ja põnevaid üritusi on olnud palju.

Audentese kooli jõuluaja juhatas sisse Põhjamaade sümfooniaorkestri kontsert sarjast „Erilisena sündinud“, mis innustab muusika kaudu märkama ja mõistma, et iga inimene on erakordne. Reede, 4. detsembri pärastlõunal tuli seda kontserti Estoniasse kuulama terve koolipere. Paljud lapsevanemad nautisid koos õpilastega imepärast muusikat rahvusvaheliselt tuntud artistide esituses. Dirigendipuldis oli Anu Tali. Kontserdi lõppedes ei tahtnud aplaus vaibuda ja kõik kuulajad said suurepärase muusikalise elamuse.

Detsembri esimesel laupäeval toimus väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat. Teisel korrusel müüsid lapsed omavalmistatud jõulukaupa ning sealsest aatriumist oli saanud hubane kohvik, kus laadalised võisid jalgu puhata, vestelda ja õpetajate küpsetatud hõrgutisi nautida. Avatud oli mitu töötuba ja kätt sai proovida ka õnneloosis.

Tänavusel jõululaadal koguti rekordsumma: 1000 eurot. See raha annetatakse Kristiine linnaosas elavatele vanavanematele, kes kasvatavad ja koolitavad oma lapselapsi üksi. Suur tänu kõigile laadal osalejatele ja annetajatele!

Viimasele koolinädalale panevad piduliku punkti aulas toimuv jõulukontsert ja sellele järgnev traditsiooniline ühine jõululõuna. Seejärel tõmbame kalendriaastale rahulolevalt joone alla ja siirdume pühadeootuses koolivaheajale.

Soovin kooli poolt kõigile rahulikke jõule, toredat aastavahetust ja kosutavat puhkust!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Koostame koolile uue arengukava ja õppekava
Kool on osa ühiskonnast, seepärast peame oma tööd korraldades arvestama nii majanduse, hariduse kui ka kogu ühiskonna arengut. Nende muutuste järgi tuleb regulaarselt korrigeerida ka kooli arengukava.

Loen edasi

Iga kooliosa tööd korraldab eraldi õppejuht
Sellest õppeaastast juhime erakooli õppetööd kooliosade kaupa: algkooli, põhikooli ja gümnaasiumi tegevust koordineerivad eraldi õppejuhid. See uuendus võimaldab paremini keskenduda eri kooliosade vajadustele ning olla õpilasele, õpetajale ja lapsevanemale lähemal.

Loen edasi

Ootame õpilasi ja õpetajaid õpirakenduste konkursile „Teeme ise õppimise huvitavamaks“
Digitehnoloogia kasutamine on osa meie argipäevast. See kuulub enesestmõistetavalt nii vaba aja, õppimise kui ka õpetamise juurde. Inimesed õpivad erinevalt: ühel on hea nägemismälu, teisel kuulmismälu, kolmas aga omandab teadmisi ja oskusi kõige paremini ise asjaga tegeledes.

Loen edasi

E-gümnaasium osaleb Nordplusi programmis

Audentese e-gümnaasium võtab Nordplus Adulti programmi raames osa rahvusvahelisest koostööprojektist, mille käigus jagatakse Soome, Läti, Leedu ja Eesti partnerkoolides toimuvatel kohtumistel parimaid e-õppe rakendamise kogemusi ning luuakse kontakte edaspidiseks koostööks.

Loen edasi

Osaleme rahvusvahelises õpilas- ja õpetajavahetuses
Kevadel esitasime koos viie välispartneriga taotluse saada toetust keskkonnaalasele õpilas- ja õpetajavahetusele. Meie projekt „Säästev tootmine ja tarbimine“, mis kestab selle aasta septembrist 2017. aasta augustini, oli üks vähestest, mis sai täies mahus Erasmus+ programmi heakskiidu.

Loen edasi

Linnalaagrid toimuvad Audentese vaheaegadel
Koolivaheaeg on aeg, kus laps puhkab õppetööst ja kogub uut energiat järgmiseks õppeperioodiks. Samas ei ole vanematel iga kord võimalik veeta koolivaheaega koos lapsega.

Loen edasi

Jaanuaris algab jalgratturi koolitus

Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub Audentese huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Loen edasi

Huvikeskuses saab nüüd õppida soololaulu

Audentese huvikeskuse soololaulutundi on oodatud õpilased, kes soovivad põhjalikumalt tegeleda laulmisega, arendada lauluhäält, õppida mitmesugust repertuaari, esineda ja saada solistina laulmise kogemust.

Loen edasi

Ees ootavad toredad sündmused
Pärast kosutavat jõulupuhkust on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Loen edasi
Audentes meedias
Erakooli direktor Ahto Orav osales eksperdina „Foorumi“ saates
Noor kunstihing Karolin: Panen oma emotsioonid maalidele!
 
Copyright © 2015 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook