Copy
Hea lapsevanem!

Sel õppeaastal sisse viidud viie koolivaheaja süsteem võimaldas senise pika ja väsitava kolmanda õppeveerandi jagada kahte ossa. Lisandunud hingetõmbepausi positiivset mõju oli tunda kogu koolimajas: meil jagus üritustel tavapärasest rohkem energiat ja tegutsemislusti.

Lõppevast õppeperioodist jääb eredalt meelde teatrikuu raames etendunud IB õpilaste näidend „My Fair Lady“. Kenasti õnnestus ka algkooli heategevuslik kevadlaat, kus noorte kaupmeeste abiga koguti Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti söödavaru soetamiseks üle 400 euro.

Emakeelepäevaks esitasid õpilased ligi poolsada loovtööd. Neid jutte ja luuletusi saate lugeda
veebiraamatust. Õpilasesinduse üllitatud uues formaadis Ko²lileht heitis pilgu koolielule läbi õpilaste silmade.

Toredaid ettevõtmisi ja õnnestumisi oli koolis teisigi. Sellest osa saamiseks sirvige käesolev uudiskiri kindlasti lõpuni ning piiluge ka meie
kodulehele, kus oleme võtnud iga koolis toimunud ürituse kokku uudisnupu ja pildigaleriiga.

Iga aasta aprillis soovime tagasiside küsitluste abil nii õpilaste kui ka lapsevanemate käest teada saada seda, kuidas meil asjad koolis on sujunud ja mida võiksime paremini teha. Suur tänu kõigile, kes on sellele küsitlusele jõudnud juba vastata! Tihedat koostööd tehes saame koolielu muuta veel paremaks.

Neljas õppeperiood on kiiresti läbi saanud ja enne viimast pingutust võib koolipere saabuval vaheajal veel nädala jagu hinge tõmmata.

Soovin kõigile meeldivat puhkust!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Pille Rohtla: „Põnev on aidata kaasa mitmekülgsete noorte kujunemisele“
Humanitaar- ja sotsiaalainete õppetooli juht Pille Rohtla on Audentese erakoolis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana töötanud juba 14 aastat. Talle meeldib õpetajatöös see, et ükski päev ei ole eelmise sarnane ja kogu aeg juhtub midagi huvitavat.

Loen edasi

Avame uuel õppeaastal kolm esimest klassi
Vastuvõtt 2016/2017. õppeaasta esimesse klassi on lõppenud. Koolivalmiduse hindamisel toimus vestlus, kus meie algkooli õpetaja rääkis lapsega individuaalselt. Järgnes rühmatöö, kus lapsed täitsid koos mitmesuguseid ülesandeid.

Loen edasi

Teatrikuud rikastas IB õpilaste esitatud näidend „My Fair Lady“
Märtsis ehk teatrikuul tõid IB õpilased lavale ingliskeelse näidendi „My Fair Lady“, mida nad olid alates novembrist inglise keele ja kirjanduse õpetaja Tetyana Kasima eestvedamisel õppinud.

Loen edasi

IB õppe üksus ootab huvilisi lahtiste uste päevale
Audentese International Baccalaureate’i (IB) üksus kutsub põhikooli õpilastest huvilisi lahtiste uste päevale neljapäeval, 28. aprillil.

Loen edasi

Ootame noori suvel inglise keele intensiivõppe laagrisse!
Audentese IB õppe üksus korraldab suvel kahenädalase inglise keele intensiivõppe laagri 8.–12. klassi õpilastele. Osalema on oodatud noored nii Audentese koolist kui ka mujalt. Laager toimub 15.–26. augustini Audentese linnakus.

Loen edasi

E-gümnaasium kutsub lahtiste uste nädalale
25.–29. aprillil toimub Audentese e-gümnaasiumi lahtiste uste nädal, mille käigus saavad huvilised vaadata e-õppe keskkonda ja tulla kooli nõustamisele.

Loen edasi

Vastuvõtt lastekooli 2–6-aastaste rühmadesse on alanud
Audentese lastekool pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani juba üle 20 aasta.

Loen edasi

Kevadine koolivaheaeg linnalaagris
Audentese kevadvaheajal toimub linnalaager, mis pakub lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab energiat viimaseks pingutuseks enne suurt suvepuhkust. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Loen edasi

Ees ootavad toredad sündmused
Pärast kosutavat kevadvaheaega seisab õpilastel ees hulk põnevaid üritusi, millest suur osa on saanud juba traditsiooniks.

Loen edasi
Audentes meedias
Audentese erakooli psühholoog Triin-Ketlin Siska rääkis Vikerraadios arvutisõltuvusest
FOTOD: Malesimultaan! Õpilased esitasid 2015. aasta naismaletajale väljakutse
Copyright © 2016 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook