Copy
Hea lapsevanem!

Teieni jõuab selle kalendriaasta viimane erakooli uudiskiri, et võiksime üheskoos rõõmustada Audentese ettevõtmiste ja saavutuste üle.

Pool õppeaastast on märkamatult läbi saanud ja jõulupühad taas ukse ees. Jäänud on veel vaid mõni kiire päev täis toimetusi ning siis võime sellele õppeveerandile ja kalendriaastale rahulolevalt joone alla tõmmata.

Sügisperiood on koolis olnud tegus ja tempokas. Põnevaid ettevõtmisi on jagunud ohtralt koolimajja ja väljapoole. Mitmesuguseid tunnustusi on pälvinud nii õpilased kui ka õpetajad. Viimastel aastatel on õpetajad olnud ka ise tublid õppijad: nad on koolitanud ennast ja õpilasi digipädevustes ning integreerinud digilahendusi igapäevasesse õppetöösse. Selle tulemusena pälvis meie kool kuldtaseme HITSA programmis „Digitaalselt aktiivne kool“.

Koolipere on üles näidanud ka hoolimist, abivalmidust ja andmisrõõmu. Detsembri esimesel laupäeval toimus väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat. Selle tuludest toetame taas Kristiine linnaosas elavaid vanavanemaid, kes peavad üksi kasvatama ja koolitama oma lapselapsi. Tänavusel jõululaadal koguti annetustena jällegi rekordsumma: suisa 1458 eurot. Tänu laadaliste heldusele saame seekord toetada rohkem peresid ja võime viia ellu laste kõige salajasemad soovid. Suur tänu kooli poolt kõigile, kes laadal osalesid ja annetasid!

Viimasele koolinädalale paneb piduliku punkti jõuluaktus-kontsert koos sellele järgneva ühise jõululõunaga kooli sööklas. Siis saab kogu koolipere siirduda hingetõmbepausile.

Soovin kooli poolt kõigile rahulikke jõule, toredat aastavahetust ja kosutavat koolivaheaega!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Õpilasesindusel on koolielus oluline roll
Õpilasesindus on koolielu edendav ja elavdav aktiivsete õpilaste kogu, kuhu kuulub sel õppeaastal 27 liiget 5.–12. klassist.

Loen edasi
Intervjuu õpilasesinduse liikmete Elisabeth Alla ja Otto Heinaga
Elisabeth ja Otto on meie koolis käinud 1. klassist alates. Elisabeth on praegu õpilasesinduse asepresident ja õpib IB esimesel kursusel. 8.b klassi õpilane Otto, kes muide pälvis selleks õppeaastaks stipendiumi, on õpilasesinduse, erakooli nõukogu ja tervisenõukogu liige.

Loen edasi
Ootame õpilasi ja õpetajaid taas õpirakenduste konkursile „Teeme ise õppimise huvitavamaks“
Digitehnoloogia on osa meie argipäevast. Nüüdisaja õppija eelistab õppida aktiivselt, ta tahab õppetöös kasutada digiseadmeid. Kõige rohkem õpib inimene ise õpetades, katsetades ja luues.

Loen edasi
E-gümnaasiumi õpilane Merilin Kask esines täiskasvanud õppijate foorumil
11. novembril 2016 toimus Tallinnas energia avastuskeskuses XII täiskasvanud õppijate foorum, kus osalesid tunnustatud õppijad ning täiskasvanugümnaasiumide õpilased ja õpetajad. Üritusel esines ka meie e-gümnaasiumi õpilane Merilin Kask, kelle juhendaja on e-gümnaasiumis õppenõustaja Kadri Green.

Loen edasi
IB õppe vilistlased räägivad
Juunis lõpetas Audenteses IB õppe 12 noort ning enamik neist läks edasi õppima USA, Hollandi, Suurbritannia, Taani ja Eesti ülikoolidesse. Rääkisime neist kolmega, et teada saada, kus nad õpivad ja mida jäävad mäletama IB aastaist.

Loen edasi
Pikapäevarühm sai juurde uue ruumi
Pikapäevarühm on mõeldud 1.–4. klassi õpilastele, kes osalevad pärast tunde huviringis või treeningul ja vahepeal koju ei lähe. Juba kaks kuud on pikapäevarühma lapsed saanud tegutseda uues ruumis, mis asub samuti väikese koolimaja nullkorrusel.

Loen edasi
Jaanuaris algab jalgratturi koolitus
Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub meie huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Loen edasi
Vastuvõtt 1. klassi algab jaanuaris
Vastuvõtt Audentese erakooli 1. klassi 2017/2018. õppeaastaks algab jaanuarikuus, kui lapsevanemad saavad hakata esitama meie kodulehe kaudu sellekohaseid sooviavaldusi.

Loen edasi

Meie kool pälvis kuldtaseme tunnustuse „Digitaalselt aktiivne kool 2016“!
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) kuulutab kord aastas IKT-sügiskonverentsil välja digitaalselt aktiivsed koolid. Tunnustus „Digitaalselt aktiivne kool“ määratakse õppeasutustele, kes on kolme viimase õppeaasta jooksul kasutanud õppetöös aktiivselt digivõimalusi.

Loen edasi
Jaanuari ja veebruari sündmused
Pärast kosutavat jõulupuhkust on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Loen edasi
Audentes meedias
Erakool läheb lapsevanemale kallimaks
Mida teha, kui laps ei taha õppida?
Copyright © 2016 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook