Copy
Hea lapsevanem!

Teieni on jõudnud esimene Audentese lastekooli elektrooniline uudiskiri. Tänu sellele saate edaspidi olla paremini kursis lastekoolis toimuvaga ja võite kaasa elada meie vahvatele tegemistele. Uudiskiri hakkab ilmuma kaks korda aastas: enne jõulupühi ja kevadel.

Esimene poolaasta lastekoolis saab kohe läbi. Seega on praegu hea aeg teha tänavustest tegemistest kokkuvõtteid ja kiigata juba uude aastasse.

Kui septembris vajas mõni lastekooli juntsu veel ema-isa julgustust klassiruumi sisenemisel, siis nüüdseks on koolipäeva alguse kohmetus asendunud jällenägemisrõõmuga.

Hea uudis on ka see, et käesoleva õppeaasta sügisest on lastevanematel võimalik sõlmida elektroonilisi lepinguid meie kliendikeskkonnas. Tänu sellele on asjaajamine muutunud kindlasti kiiremaks ja mugavamaks.

Viimase kahe kuu jooksul olen viibinud lastekooli kõigi õpetajate tundides. Selle üle, mida olen seal näinud ja kuulnud, võin vaid siiralt rõõmustada. Igal õpetajal on oma õpetamismeetodid ja -vahendid, mis muudavad õpikeskkonna põnevaks ning mitmekesiseks. Tore on vaadata, kuidas lapsed kogunevad oma õpetaja juurde, et jutustada, mis kõik on nädala jooksul juhtunud. Oleks ainult aega rohkem kuulata. Mõnus õhkkond ning sõbralik ja stiimulirohke keskkond toetavad laste igakülgset arengut.

Olgu juba ette öeldud, et häid uudiseid jätkub kindlasti ka järgmisse lastekooli uudiskirja. Nimelt tähistab Audentes 15. mail 2015 oma 20. sünnipäeva. Sel puhul on lastekoolil plaanis järgmisel poolaastal mitu toredat ja meeleolukat ettevõtmist.

Soovin lastekooli nimel kõigile kauneid pühi. Kohtumiseni juba uuel aastal!

Karin Pae
Audentese lastekooli juhataja

Eevi Kees: „Väike laps on üks ime, hoidke ja armastage teda”
Rühmaõpetaja Eevi Kees on Audentese lastekoolis töötanud juba 15 aastat. Tema enda sõnul on see aeg möödunud väga kiiresti.

Loen edasi

Lepingute sõlmimise keskkond sai valmis
Kogu Audentese perel on põhjust rõõmu ja uhkust tunda, sest septembrikuus valmis lõplikult väga mahukas arendustöö. Lisaks spordiklubi lepingutele on nüüdsest kliendikeskkonna kaudu võimalik elektrooniliselt sõlmida ja hallata ka muid olulisi lepinguid ning andmeid.

Loen edasi

Päris oma linnalaager ka lastekooli lastele
Audentese huvikeskus on juba aastaid korraldanud linnalaagreid 6–12-aastastele lastele, kes soovivad koolivaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Sel sügisel oli esimest korda ka 5–7-aastastel ehk eelkoolilastel võimalus veeta vaheaeg linnalaagris.

Loen edasi

Lastekoolis õpivad ka lapsed, kelle emakeel ei ole eesti keel
Lastekoolil oli rõõm taasavada rühmad lastele, kelle emakeel ei ole eesti keel, kuid kes soovivad seda õppida.

Loen edasi

Valige lapsele vahva harrastus Audentese huvikeskusest
Audentese huvikeskus tegutseb 2009. aastast, pakkudes huviringe igas vanuses kooliõpilastele. Keskuse eesmärk on tagada arendav ja loominguline õpikeskkond, võimaldada õpilasel tegeleda vabal ajal meelepärase huvitegevusega ning luua talle tingimused mitmekülgseks ja järjepidevaks arenguks.

Loen edasi

Lapsed räägivad
Tuginedes tuntud vanasõnale „Tahad kuulda tõtt, küsi lapselt”, esitasime meiegi esimese uudiskirja auks lastekooli lastele paar küsimust.

Loen edasi

Beebikoolis õpivad nii beebi kui ka tema vanemad
Audentese lastekool pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani. Meie beebikoolis osalevad koos ema ja isaga päris pisikesed, alates kolmandast elukuust, kuni kaheaastaste lasteni.

Loen edasi

Audentese päkapikkudel on kiire aeg
Lastekooli laste toredad jõuluüritused on juba toimunud või siis kohe-kohe toimumas.
Kõik meie lapsed on olnud uskumatult tublid, seepärast on Audentese päkapikkudel viimased päevad olnud täis sagimist ja kingituste pakkimist.

Loen edasi

Audentes meedias
Kuidas ära tunda, kas laps on kooliks valmis

Beebikool – kellele ja milleks?

Viis asja, mida järgides on esimene koolipäev igal aastal kogu pere jaoks eriline

FOTOD: Audentese Erakooli õpilased alustasid kooliteed uhiuue Lotte aabitsaga

Koolistress – müüdid ja tegelikkus

Kes laulukoori, kes kergejõustikutrenni ehk kuidas aidata oma lapsel sobivat huviringi valida

Viis põhjust, miks omandada rahvusvaheline gümnaasiumiharidus

Viis põhjust, miks omandada gümnaasiumiharidus e-õppena

Oh, vaheaeg, oh, vaheaeg, millal sina tuled?

Copyright © 2014 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook