Copy
Hea koolipere ja lapsevanemad!

Esimest korda meie kooli ajaloos ilmub spordigümnaasiumi uudiskiri. Seda väljaannet saate edaspidi lugeda kaks korda aastas: talvel enne jõuluvaheaega ja kevadel enne kooliaasta lõppu.

Meie teemad hakkavad puudutama eelkõige koolielu, aga loomulikult ka sporti. Samuti avaldame persoonilugusid õpilastest, õpetajatest ja treeneritest.

Esimene spordigümnaasiumi uudiskiri annab ülevaate käesoleva kooliaasta senistest tegemistest. Möödunud suvel pingutasime kõvasti, et koolihoone lõpuni valmis saada. Peale uute klassiruumide ehitamise liikus ka juhtkond igapäevasele koolielule lähemale, asudes nüüd koolimaja esimesel korrusel.

Käsitleme siin väljaandes ka detsembri alguses toimunud iga-aastast spordigümnaasiumi suurüritust. Ühtlasi teeme juttu inimesega, kes on kahel viimasel aastal valitud Eesti ja meie kooli oma spordiala parimaks treeneriks. Heidame pilgu andeka ja tööka noorsportlase tegemistesse ning kajastame olulisimaid õppeuudiseid.

Soovin teile kõigile põnevat lugemist, häid jõulupühi ja sportlikku liikumisaasta lõppu!

Priit Ilver
Audentese spordigümnaasiumi direktor

Siiri Põlluveer: „Oma õpilastest hoolin ma väga”
Praegu Audentese spordigümnaasiumi noori ujujaid juhendav Siiri Põlluveer on ujumistreenerina tegutsenud üle 40 aasta. Ta alustas selle tööga väga varakult, kohe peale keskkooli lõppu.

Loen edasi

Kertu Laak: „Spordigümnaasiumis on tundide ja treeningute vaheldumine väga hästi korraldatud”

Noor võrkpallur Kertu Laak õpib praegu meie spordigümnaasiumi 10. klassis. Kuna tegemist on üliandeka õpilase ja sportlasega, võeti ta spordigümnaasiumisse juba 7. klassis.

Loen edasi

Audentese spordigümnaasiumi II poolaasta õppetöö plaan
2014. aasta sügis on olnud spordigümnaasiumi noortele edukas nii õppetöös kui ka treenimisel. Selleks, et toimetused sujuks ladusalt ka edaspidi, oleme siia tutvumiseks koondanud järgmise poolaasta tähtsaimad õppetegevused.

Loen edasi

9.–12. klasside suurüritus oli inspireeritud näosaatest
Audentese seekordne spordigümnaasiumi suurüritus „Su klass kõlab tuttavalt” oli omalaadsete seas järjekorras juba viieteistkümnes!

Loen edasi
Copyright © 2014 Audentese spordigümnaasium, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook