Copy
Hea lapsevanem!

Teieni jõuab selle kalendriaasta viimane erakooli uudiskiri. Seda lugedes saame üheskoos rõõmustada meie õpilaste toredate tegevuste ja saavutuste üle.

Lõppev õppeveerand on koolile olnud tegus ja vahva. Õpilased olid peale õppetöö ka koolivälises tegevuses väga tublid. Näiteks esinesid nii meie põhikooli kui ka gümnaasiumi võistkond Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistluste konkurentsirohkes eelvoorus edukalt ning tagasid endale edasipääsu kevadisse finaali. Novembri keskel toimunud helkurinädala ürituste ja tegevuste kaudu selgitasime õpilastele turvalise liiklemise põhimõtteid. Detsembri alguses peeti väikses koolimajas traditsiooniline heategevuslik jõululaat, mille käigus kogusime ka sellel aastal raha algkooli mänguväljaku arendamiseks. Toredaid üritusi jagus detsembrisse veel teisigi.

Viimasele koolinädalale paneb piduliku punkti jõuluaktus koos sellele järgneva ühise jõululõunaga kooli sööklas. Seejärel tõmbame õppeveerandile ja kalendriaastale rahulolevalt joone alla ning siirdume kogu kooliperega jõuluvaheajale.

Loodan südamest, et järgmiseks nädalaks hakkavad ka lumeveskid täiel jõul tööle, et saaksime nautida ilusaid ja valgeid pühi.

Soovin kooli poolt kõigile rahulikke jõule ja toredat aastavahetust!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Veera Korelskaja-Novikova: „E-gümnaasiumis õpib noor maailmas hakkama saama”

Meie e-gümnaasiumi juhataja Veera Korelskaja-Novikova räägib e-õppe eelistest ja iseärasustest ning laseb vaadata enda igapäevastesse tegemistesse.

Loen edasi

Viis põhjust, miks tasub omandada rahvusvaheline IB lõpudiplom
9. klasside õpilastel tuleb peatselt otsustada, kus jätkata oma õpinguid. Audentese erakoolis oleme juba viimased neli aastat valmistanud ette õpilasi IB Diploma programmi järgi. See rahvusvaheline õppekava on kujundatud eelkõige võimekatele gümnasistidele, kes soovivad edasi õppida ülikoolis.

Loen edasi

Anett Kontaveit: „Mul on perekond ja palju õpetajaid, kes mind toetavad ning aitavad”
Eesti noor tipptennisist Anett Kontaveit õpib Audentese e-gümnaasiumis alates 2012. aasta sügisest.

Loen edas

Lapsed räägivad ...
Tuginedes tuntud vanasõnale „Tahad kuulda tõtt, küsi lapselt”, esitas lastekool oma väikestele koolijütsidele paar küsimust.

Loen edasi

Halloween ja öö koolimajas
31. oktoobril tähistati koolis halloween’i. Avatud oli õpilaskohvik ja toimus öö koolimajas. 9. klassid olid küpsetanud hõrgutisi ja pidasid kohvikut: müüdi väga lahedaid temaatilisi kooke ning küpsiseid. Selle stiilse omaalgatusliku kohviku tulu läks 9. klasside lõpupeo fondi, kuhu on plaanis koguda raha ka edasiste sarnaste tegevustega.

Loen edasi

Algkooli helkurinädalal tegeleti liiklusohutusega
17.–21. novembrini korraldati algkooliõpilastele traditsiooniline helkurinädal. Selle ettevõtmise eesmärk oli selgitada lastele helkuri kandmise vajadust, et nad oskaksid end kooliteel nähtavaks teha ja tunneksid ka mujal liigeldes ennast turvaliselt.

Loen edasi

Jõululaat pakkus toredaid elamusi
Algkooli traditsiooniline jõululaat toimus laupäeval, 6. detsembril väikeses koolimajas. Nagu juba tavaks kujunenud, said laadalised peale põnevate ostude tegemist kohvikus õpetajate valmistatud küpsetistega keha kinnitada. Samuti meisterdati töötubades, kuulati tarka nõu ennustajalt ja prooviti kätt õnneloosis.

Loen edasi

Algab jalgratturi koolitus!
Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seetõttu pakub Audentese Huvikeskus juba kuuendat aastat õpilastele alates 3. klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Loen edasi
Copyright © 2014 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook