Copy
Hea uudiskirja lugeja!

Taas saate lugeda spordigümnaasiumi uudiskirja, sedapuhku juba kolmandat. Meie väljaanne ilmub õppeaastas kahel korral, esimene number valmis täpselt aasta tagasi.

Uudiskirja peateema on sel korral meie noorsportlaste vaimse võimekuse arendamine. Persoonilugude rubriigis tutvustame juba päris pikalt meie majas õpilastega toimetanud Ivar Kotkast, kes nüüd töötab teist aastat põhikohaga treenerina, ning kajastame viimasel kolmel aastal parima treeneri tunnustuse pälvinud Andrus Ilvese tegemisi Otepääl. Anname veel ülevaate äsja toimunud iga-aastasest kooli suurüritusest ja jagame õppetööuudiseid.

Rõõm on tõdeda, et juba üle kolme kuu kestnud õppe- ja treeningtegevus on sujunud plaanipäraselt ning koolielu on pakkunud ka piisavalt erinevaid elamusi. Tänan kõiki kolleege ja loomulikult ka teid, head õpilased, kes te meie igapäevategemisi kujundate ning oma õnnestumistega meile rõõmu valmistate.

Soovin teile kõigile rahulikku ja meeldivat jõuluaega, lootes, et see tuleb ikka valge ning lumine. Nautige pisikest puhkust, veetke lähedastega koos mõnusalt aega, küpsetage piparkooke ja pange valmis uusaastasoovid.

Head lugemist kõigile ja kohtumiseni uuel aastal!

Priit Ilver
Audentese spordigümnaasiumi direktor

Vaimsete oskuste treening soodustab sportlase arengut
Sellel õppeaastal käivitasime spordigümnaasiumis pilootprojekti, et arendada 10. klassi õpilaste vaimseid oskusi. Töö nende noortega toimub süsteemselt väikestes rühmades ja treeningutel, vastavalt vajadusele lisanduvad ka jooksvad kohtumised.

Loen edasi

Ivar Kotkas: „Kui midagi teed, tee südamega ja ära loobu esimese takistuse ilmnemisel“
Praegune Eesti maadlejate noortekoondise peatreener Ivar Kotkas tundis raskejõustiku vastu huvi juba lapsena. Samas sai ta koolipõlves tänu tublile kehalise kasvatuse õpetajale proovida ka paljusid teisi alasid.

Loen edasi

Andrus Ilves: „Rumal inimene tippspordis läbi ei löö, seepärast väärtustan haridust“
Otepääl tegutsev Audentese spordigümnaasiumi kahevõistluse treener Andrus Ilves on valitud kolmel viimasel aastal parimaks treeneriks. Ta on sõbralik, kuid samas nõudlik. Andruse õpilased teavad, et treenida tuleb enda arengu nimel, mitte treeneri pärast.

Loen edasi

Ootame õpilasi ja õpetajaid õpirakenduste konkursile „Teeme ise õppimise huvitavamaks“
Digitehnoloogia kasutamine on osa meie argipäevast. See kuulub enesestmõistetavalt nii vaba aja, õppimise kui ka õpetamise juurde. Inimesed õpivad erinevalt: ühel on hea nägemismälu, teisel kuulmismälu, kolmas aga omandab teadmisi ja oskusi kõige paremini ise asjaga tegeledes.

Loen edasi

12.c klassi õpilane korraldas õpetajatele teadustunni
Õpetajate päeval, 5. oktoobril olid kõik õpetajad palutud aulasse teadustundi.

Loen edasi

Iga-aastasel gümnaasiumi suurüritusel sai kuulda muusikalipalu
Gümnaasiumi suurüritus „Helisev Audentes“ tõi 25. novembril saali üle 180 pealtvaataja.

Loen edasi

Tallinna ja Otepää vaheajad on erinevad
Alates sellest õppeaastast puhkavad spordigümnaasiumi Tallinna ja Otepää õpilased eri aegadel.

Loen edasi

Otepää koolimaja sai uue ilme

Sel sügisel renoveeriti meie Otepää koolimaja fassaad ja tagatrepp.

Loen edasi
 
Copyright © 2015 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook