Copy
Hea lapsevanem!

Ka seekordsest uudiskirjast saate lugeda, kuidas Audentese erakoolil läheb ja mida toredat oleme ette võtnud. Ühtlasi jätkame traditsiooni tutvustada persooniloo kaudu meie tublisid inimesi ja nende saavutusi.

Jaanuaris ja veebruaris jagus põnevust mõlemasse koolimajja. Kuna ilmataat suusaveerandit lumega eriti ei toetanud, tõusid esile tubased tegevused. Kindlasti väärib märkimist traditsiooniline akrobaatiline võimlemispidu. Värskust ja rõõmu tõid kooliellu ka stiilinädal, playback show, fotokonkurss ning teised üritused. Selleks et õppimine oleks põnev ja tänapäevane, korraldasime järjekordse digitaalsete õpirakenduste konkursi.

1. klassi jütsid said aabitsaga ühele poole ja tähistasid seda meeleoluka aabitsapeoga. Gümnaasiumiastmes oli kõige olulisem see, et meie rahvusvaheline IB õppekava läbis edukalt välishindamise ja sai järgmiseks viieks aastaks akrediteeringu.

Jaanuaris hakkasime vastu võtma avaldusi järgmise õppeaasta 1. klassi. Kuna aasta-aastalt on meie kooli soovijate arv kasvanud, ei ole meil kahjuks võimalik kõiki lapsi vastu võtta. Samas näitab avalduste rohkus seda, et usaldus meie kooli vastu muutub üha tugevamaks.

Tänu sellele, et oleme üle läinud viie vaheaja süsteemile, on lapsed palju rõõmsamad ja tervemad. Kellel plaanid kohe algavaks koolivaheajaks tegemata, neil soovitan meie kodulehel tutvuda huvikeskuse linnalaagri võimalustega.

Soovin juhtkonna poolt meeldivat koolivaheaega ja peatset kevadet!

Ahto Orav
Audentese erakooli direktor

Hea tava päeval osalesid peaaegu kõik töötajad
Reedel, 10. veebruaril toimus kooli aulas Audentese töötajate hea tava päev, kus rääkisime organisatsiooni põhiväärtustest ja nende olulisusest meie igapäevatöös.

Loen edasi

Zinaida Kendra: „Olge rõõmsad ja püsige terved!“

Lapsena unistas Zinaida Kendra inimeste ravimisest, aga kooliajal tahtis saada õpetajaks. Kui ta 2003. aastal asus tööle Audentese kooliõena, siis täitusid need mõlemad soovid.

Loen edasi

Selgusid õpirakenduste konkursi tulemused
Selleks et digitehnoloogiat koolis kasutada, ei piisa nutiseadmete olemasolust: vaja on nii õpilaste kui ka õpetajate valmisolekut, oskusi ja soovi. Seda silmas pidades kutsusime kõiki Audentese õpilasi ja õpetajaid juba teist aastat osalema nutikate digiõppe rakenduste (mängud, videod, ristsõnad, sõnasegadikud, pusled, viktoriinid jms) loomise konkursil.

Loen edasi

E-gümnaasiumis toimusid esimesed mentortunnid õpilastele
Oleme harjunud mõttega, et mentor on keegi kogenud kolleeg, oma ala spetsialist, kes nõustab ja aitab vähem kogenud kolleegil teha esimesi samme. Mentorlus ja arengunõustamine ehk coaching on ärimaailmas üsna populaarsed: aina enam spetsialiste ning ettevõtjaid kasutavad oma isiklikku mentorit.

Loen edasi

Lauamängupäeval tegutsesid koos gümnasistid ja algkoolilapsed
19. jaanuaril toimus kooli aulas 1.–4. klassi lauamängupäev, millest võttis osa 170 last. Päeva eesmärk oli tutvustada nooremate klasside õpilastele lauamänge ning näidata, et vaba aega saab sisustada toredalt ja lõbusalt ka nutiseadmeteta.

Loen edasi

Anna ja Aadama aabitsa tegelased lustisid 1. klasside aabitsapidudel
1. septembri aktusel kätte jagatud aabitsad on nüüdseks leht lehe haaval läbi uuritud ja tuttavaks on saadud kõigi vahvate Päka kooli tegelastega.

Loen edasi

Stiilinädala avas 5.–9. klassi playback show
13.–17. veebruarini toimunud stiilinädal sai emotsionaalse alguse 5.–9. klassi playback show’ga. Kuna eelmisel aastal oli õpilaste loovtöö raames korraldatud lauljate jäljendamise üritus olnud meeleolukas, otsustas õpilasesindus alustatut sel aastal jätkata.

Loen edasi

IB õpe annab rahvusvaheliselt tunnustatud gümnaasiumihariduse
Põhikooli lõpus ootab igat noort pöördelise tähtsusega hetk: tuleb mõelda, kuidas edasi.
Meie enda koolis on õpilasel võimalik jätkata International Baccalaureate’i (IB) õppeprogrammi järgi, mis pakub kvaliteetset gümnaasiumiharidust inglise keeles.
Ootame 9. klassi õpilasi ja nende vanemaid avatud uste nädalale!
Loen edasi

Vastuvõtt lastekooli algab 27. märtsil
Vastuvõtt 2017/2018. õppeaastaks lastekooli 2–6-aastaste rühmadesse algab märtsikuu lõpus pärast uue õppeaasta tunniplaani kinnitamist. Registreerimiseks tuleks täita lastekooli kodulehel avaldus.

Loen edasi

Audentese koolivaheajal toimub taas linnalaager
Vanematel ei ole iga kord võimalik veeta koolivaheaega koos lapsega. Seepärast korraldab meie huvikeskus juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt.

Loen edasi

Märtsi ja aprilli sündmused
Pärast kosutavat vaheaega on erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Loen edasi
Audentes meedias
Paljud soovijad erakooli 1. klassi ei pääse
Kuidas loovad sõprussuhteid tüdrukud ja kuidas poisid?
Copyright © 2017 Audentese erakool, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook