Copy
Hea koolipere!

Spordigümnaasiumi uudiskiri ilmub kaks korda aastas: talvel enne jõuluvaheaega ja kevadsuvel enne kooliaasta lõppu. Seekordne number annab ülevaate praeguse kooliaasta senistest tegemistest, näiteks Audentese spordigümnaasiumi esmakordsest spordipäevast. Pikemalt räägime sellest, kuidas hoolitseda tervise eest ja kuidas n-ö laadida patareisid.

Käsitleme siin uudiskirjas ka kooli menukaimat, novembrikuu viimasel päeval toimunud iga-aastast spordigümnaasiumi suurüritust. Tutvustame kaht uut õpetajat ja kajastame olulisi õppeuudiseid.

Viimane koolinädal on veidi lühem: juba neljapäeval toimub jõuluaktus koos sellele järgneva ühise jõululõunaga kooli sööklas. Sellega saame aastale rahulolevalt joone alla tõmmata ja võime siirduda kogu kooliperega jõuluvaheajale.

Soovin teile kõigile rahulikku ja meeldivat jõuluaega ning sportlikku aastalõppu! Külastage pühade ajal lähedasi, küpsetage koos piparkooke ja kindlasti pange valmis oma uusaastasoovid.

Priit Ilver
Audentese spordigümnaasiumi direktor
Kuidas välimist ja sisemist kehva ilma trotsida
Praegusel aastaajal kipub pimeduse ja ilma üle kurtmine saama jututeemaks, kuid ilma see valgemaks ega paremaks ei tee. Seega on arukam panna selga ilmakohased riided ja minna igapäevategevustega edasi.

Loen edasi
Saage tuttavaks meie uute õpetajatega!
Sellel õppeaastal alustas Audentese spordigümnaasiumis tööd kaks uut õpetajat: muusikaõpetaja Sille Apri ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Kadi Aavik. Uurisime neilt, mida nad peavad oma töös oluliseks ja kuidas nad on sisse elanud.

Loen edasi

Ootame õpilasi ja õpetajaid taas õpirakenduste konkursile „Teeme ise õppimise huvitavamaks“
Digitehnoloogia on osa meie argipäevast. Nüüdisaja õppija eelistab õppida aktiivselt, ta tahab õppetöös kasutada digiseadmeid. Kõige rohkem õpib inimene ise õpetades, katsetades ja luues.

Loen edasi

Foxcademy aitab nutikalt matemaatikat õppida
Õpilased on oma tegemiste ja suhtlemisega juba ammu liikunud nutiseadmetesse, nüüd lõpuks ootavad neid seal ka õpikud. Sel aastal hakkasid meie spordigümnaasiumi õpilased õppima matemaatikat digitaalse Foxcademy platvormi abil.

Loen edasi

Sagadi loodusõppepäev rikastas 12. klasside õppetunde
8. novembri sügispäeval oli paks lumi maas ning Sagadi looduskool ootas külla 12. klassi õpilasi, et korraldada õppepäev teemal „Fotosüntees ja hingamine“.

Loen edasi
Töövarjupäev Swedbankis
Oli neljapäeva, 17. novembri hommik. Ilm oli sombune, kuid meie vaimu see ei heidutanud. Seadsime kahekesi õhinaga sammud Swedbanki peamaja poole, sees ootusärevus ja väike hirm tuleva päeva ees.

Loen edasi

Spordigümnaasium Otepääl sai 15. sünnipäevaks uue bussi
3. juunil tähistas Audentese spordigümnaasium Otepääl 15. sünnipäeva. Siis rõõmustas Audentes oma Otepää üksust bussikujulise kupongi ja lubadusega, et õigetes mõõtudes buss sõidab kooli ette uue õppeaasta alguses. Ikka selleks, et koolipere saaks igapäevatreeninguid ja Euroopas toimuvaid spordilaagreid veel paremini planeerida ning ellu viia.

Loen edasi

Spordinädal kulmineerus spordipäevaga „Villane ja liibuv“
Gümnasistidele kujunes spordinädala tipphetkeks spordipäev, mille riietuse teema oli „Villane ja liibuv“. Selline üritus toimus esimest korda ning pani treenerid ja õpetajad koostööd tegema.

Loen edasi

Suurüritus Audevision tõi võidu 12.c klassile
Gümnaasiumi selle aasta suurüritus kandis nime Audevision: klasside ülesanne oli jäljendada Eurovisioonil osalenud riigi laulu või laule.

Loen edasi
Audentese spordigümnaasium meedias
Audentese/Noortekoondis startis karikavõistlustel suurüllatusega
BASKET TV: Eesti korvpalli uus Jaanus Levkoi, Henri Drell Bambergis ja karikavõistluste klounaad
Audentese pikamaaujumisel tegi parima tulemuse Alnek
Audentese käsipallinoortega tegelev Noodla: meistriliiga tasemele jõudmine võtab natuke aega
Õpilaste ühiskonnaalaste uurimistööde konkursi võitis pagulasteemaline töö
Copyright © 2016 Audentese spordigümnaasium, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda uudiskirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Facebook