Copy
Newsletter Zväzu automobilového priemyslu SR
Zobrazte si newsletter vo Vašom prehliadači.

Newsletter 

Zväzu automobilového priemyslu SR 

Výber z aktuálneho diania v automobilovom priemysle na Slovensku, informácie, články, podujatia a iné...

ZAP SR Má nové vedenie!
 
Bratislava, 28. 4. 2015 – Novým prezidentom Zväzu automobilového priemyslu SR sa stal prof. Juraj Sinay. Vo funkcii vystriedal Jaroslava Holečka, ktorý po 3 rokoch opúšťa vedúcu pozíciu a ďalej bude pôsobiť na pozícii výkonného viceprezidenta. Spolu s novým prezidentom Valné zhromaždenie ZAP SR 22. apríla nanovo zvolilo aj viceprezidentov, Výkonný výbor a Dozornú radu ZAP SR. Viac v článku na www.zapsr.sk
V obchodnom vestníku bol uverejnený návrh na rozšírenie záväznosti Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa uzavretej medzi Odborovým zväzom KOVO a Zväzom strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky na zamestnávateľov v odvetví označenom na úrovni skupín: 25.4, 25.5, 25.6, 25.9, 26.1, 26.5, 27.5, 28.1, 28.2, 28.3, 28.4, 28.9, 29.1, 29.2, 29.3, 30.2, 72.1. 

Prečítajte si viac.
 
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia sa stal symbolom kvality. Málokto vie, že závod v Bratislave je v systémoch pre údržbu na úplnom vrchole celého koncernuCelý článok o modernom systéme údržby si môžete prečítať v májovom vydaní ATP Journal.
Jar tohto roku bola pre Zväz automobilového priemyslu opäť bohatá na udalosti a niesla sa v duchu radikálnych zmien. To najdôležitejšie z diania v Zväze automobilového priemyslu si môžete prehliadnuť priamo na stránkach ZAP SR v sekcii venovanej týždenným aktualitám. Prečítajte si o aktivitách ZAP SR v uplynulom období viac
Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky ako koordinátor štátnej politiky kvality Slovenskej republiky vyhlásil tento rok XIII. ročník prestížnej súťaže Top manažéri kvality. Súťaž je určená pre manažérov kvality, zmocnencov pre kvalitu, špecialistov kvality, metodikov modelu výnimočnosti EFQM alebo osoby vykonávajúce funkciu priamo spojenú s manažérstvom kvality. Viac informácií.
Poradenská spoločnosť PwC v spolupráci so Zväzom automobilového priemyslu SR a Slovenským automobilovým inštitútom uskutočnili aj tento rok prieskum dodávateľov automobilového priemyslu na Slovensku. Naším cieľom bolo zostaviť komplexnú analýzu segmentu dodávateľov automobilového priemyslu na Slovensku. 
Konferencia NEWMATEC 2015 získala zaujímavého partnera – spoločnosť DELUVIS, pôsobiaca v oblasti korporátneho financovania, finančnej reštrukturalizácie podnikov, vypracovanie finančnej analýzy projektu za účelom čerpania eurofondov a p. Zistite viac.
V čechách bol spustený nový web zameraný na automobilových profesionálov, nadšencov a študentov technických odborov. Cieľom je tvorba platformy združujúcej odborníkov a objektívne rozvádzať aktuálne témy.
Zväz automobilového priemyslu bol zastúpený na otvorení významnej investície na pôde jej člena Volkswagen Slovensko, kde bola v piatok 15. mája 2015 slávnostne otvorená hala pre montáž karosérie pre automobil vyššej triedy AUDI Q7.
ATP Journal inšpiruje v o blasti priemyselnej automatizácie a výrobných IT. Od roku 1994 je ATP Journal na Slovensku jedinou print – web platformou so zameraním na priemyselnú automatizáciu, meranie, robotiku a priemyselné IT. Bezplatný odber tlačeného časopisu je určený všetkým, ktorí sa v praxi venujú týmto témam.
Srdečne Vás pozývame na expozíciu slovenskej spoločnosti Robotec, ktorá bude na medzinárodnom zlievarenskom veľtrhu GIFA 2015
16. – 20. 6. 2015, Düsseldorf, Nemecko, Hala 16, číslo stánku: 16D02 prezentovať robotické brúsenie odliatkov. Prečítajte si viac.
Pozývame Vás na Mezinárodní strojírenský veltrh, ktorý sa bude konať v Bne 14. - 18. septembra 2016. Prečítajte si základné informácie, ktoré Vám ponúka interaktívny spravodaj. 
Copyright © 2015 ZAP SR, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp