Copy
Veebruari talvekaamos on hea aeg inventuuriks juba olemasolevatele asjadele ja vaatamiseks, kuidas neid paremini kasutada ning hooldada. Lisaks paarile vihjele, kuidas seda teha, on meil ka üks uudistoode. Samuti kutsume teid näitusele ja stuudiosse külla.

Nahajääkide müük meie stuudios 8. veebruaril
 
Kui sul näpud ihkavad nahka teha või oled muidu käsitöö huviline, siis tule kolmapäeval, 8. veebruaril kl 11-18 väikesele materjaliturule. Kraamime stuudios nahariiulid ning jätame alles vaid meile vajaliku. Kõik muu läheb hea hinnaga müüki või äraandmisele. Pakkumisele lähevad nii nahad rullis, suured kui väikesed tükid, lukud, needid jm pudi-padi.
 
Asume Tallinnas, Kalasadama 8, II korrus.
 
Nahajääkide müük Stella Soomlais stuudios

Nahast toodete hooldus
 
Värskendasime hiljuti oma kodulehel infot nahahoolduse kohta. Taimparknahk üldiselt vajab vähe spetsiaalset kohtlemist, piisab regulaarsest puhastamisest ja kreemitamisest. Taimparknaha võlu ongi, et see muutub ajas aina omanäolisemaks. Järgida tuleb vaid paari üldist nõuannet. 


P.S. Meie endi toodetele pakume turgutuskuuri, puhastades ja hooldades nahka spetsiaalsete vahenditega. Anna märku, kui tahad oma koti spaasse tuua :)

 
Tutvu hooldusjuhistega siin

Telli oma lemmikkott nüüd ja kohe! 
 
Meie praegune hinnapoliitika ei võimalda meil ellu jääda. Tahame jätkuvalt kasutada oma toodetes parimat taimparknahka, toota Eestis ning panustada ringsüsteemil põhinevale tootmisele. See aga tähendab mõningast hinnalisa meie kottidele alates aprillist. Avaldame siis ka oma toodete hinnapuu, et sinulgi oleks lihtsalt arusaadav, mille eest sa meilt kotti soetades täpsemalt maksad. Kui oled pikalt hoogu võtnud koti tellimiseks, siis kasuta see võimalus ära – viimased kaks kuud on meil veel vanad hinnad!
 
Stella Soomlais tooted

Uudistoode – rahakott Capital of Plenty
 
Tõsiselt mahukas rahakott kõigile su kaartidele, sularahale, tšekkidele ja müntidele. Soovi korral teeme sellele lisatasu eest välisvahe, kuhu mahub ka nutitelefon.
 
Valmistatud taimparknahkast, mis ajaga muutub vaid kaunimaks.
Võimalik kanda ka clutch-kotina.
 
Värvivalik: must, tumepruun, helepruun, kollane, lilla, roheline, tumesinine

Mõõdud: 19 x 10 x 2 cm
 
Hind 150 EUR

Näitusele!

23.02 on  taas Eesti Disaini Päev.  Sellel korral korraldavad Eesti Disainerite Liit ja Kultuuriministeerium konkursi "Sellist kinki ma tahaksin".  23.02 kuulutatakse välja konkursi võitjad ning avatakse laekunud töödest näitus ostukeskuses Solaris. Konkursil osaleme ka meie ja läheme näitusele uudistama teiste omi. Tule sinagi.
 

Eesti Disaini Päev
Facebook
Twitter
Pinterest
STELLA SOOMLAIS STUDIO

Sinu tagasiside ja küsimused on oodatud!

design@stellasoomlais.com
 +372 56 997 214

Kalasadama 8, II korrus
Tallinn 10415


ei soovi edaspidi uudiskirju saada   
värskenda uudiskirja saamise sätteid


This email was sent to <<Emaili aadress>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Stella Soomlais Design · Kalasadama 8 · Tallinn 10415 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp