Copy
Kust leiab nii hilpe, serviise, raamatuid kui nahajääke?
HOMSELT KEVADTÄIKALT!


Kevadele kohaselt kraamime meiegi kappe ja kapitaguseid nii stuudios kui kodus ning seejuures oleme leidnud hulga üksikuid selle, kes kuidagi kõrvale on jäänud ning omale asu ei leia. Tahaksime nad soodsalt või muidu, kellelegi, kes neist lugu peab, edasi anda.
 
Selleks ootame naha-, käsitöö- ja muidu täikasõpru homme, neljapäeval, märtsikuu 10-ndal päeval kella 16-st 19-ni meie stuudiosse kevadtäikale. Uusi omanikke ootavad stuudios üle jäänud nahk, paber, furnituurid, niidid, sangad ja muu sellelaadne ning tüdrukute riidekappidest taasavastatud riided, kingad, kotid ja aksessuaarid.
 
Rohkem infot

UUDISTOODE: Seljakott

Paindlik kaaslane, mis saadab sind heas ja halvas ning hoiab su asju tingimusteta. Vastavalt vajadusele võid teda kanda nii käes, õlal kui seljas.

Kõrgus 39cm, laius 34cm, sügavus 10cm. 
 
Hind 375 €

UUDISTOODE: Ridikül klapiga

Ustav kaaslane, mis mahutab hädavajaliku ning pakub ka seltsi - see väike ridikül on omaette käikudeks ideaalne. Säärase kaunitari kõrval ei jätku kaaslasele silmi niikuinii. 

Nüüd klapiga!
 
Hind 200 €

UUDISTOODE: Treasure Box

Meil kõigil kolab kotis ringi asju, mis kuidagi oma kohta ei leia. Olgu selleks tehnikavidinad või kosmeetikatooted – see vutlar võtab kõik heldelt oma embusesse, tehes rohkem ruumi tähtsale ning jättes vähem ruumi segadusele.

Saadaval erinevates mõõtudes.
 
Hind 75 €

BLOGI: Vaga vesi, sügav põhi

Erinevad graafilised disainerid olid mulle juba aastaid rääkinud, et kunagi minu enda käega tehtud logo on ajale jalgu jäänud. Mulle tehti selgeks, et kui arenen mina oma professionaalsetes tegudes, peaks professionaalsemaks muutuma ka minu brändi visuaalne identiteet. Sedasama juttu oli mulle rääkinud ka Markko Karu – üks tegijamaid kodumaiseid graafilisi ja teenusedisainereid. Tükk aega ei jõudnud ma aga kõige muu kõrvalt tegudeni, alati tundus midagi muud prioriteetsem. Aastaid laagerdunud mõte valati aga vormi, kui minu õnneks hakkas Markko vana kott katki minema – nimelt loomemaailmas on kaup kauba vastu väga hea kaup :)
 
Loe edasi

Varakevadiste töötubade toimumisajad

Kui tunned, et soovid teha nahast aksessuaari, millele lisada oma lugu, siis on meie workshopid just need, millest osa võtta. See on võimalus teha endale või kallile inimesele kingiks unikaalne käepael, kellarihm või hoopis võtmehoidja.

Kellarihma töötuba: 16. märts ja 20. aprill kell 18
Käepaela töötuba: 23. märts ja 27. aprill kell 18
Võtmehoidja töötuba: 6. aprill kell 18
 
Rohkem infot

Rihma töötuba koostöös brändiga Rüü – K 30.03 kl 18

Koostöös Toomas Thetloffiga korraldame brändi Rüü alt taaskord rihma töötoa. Kaasa võib võtta oma vana pandla või otsutada lemmiku kasuks kohapealses valikus. Osalustasu on 50 €.
 
Mis on Rüü?
Facebook
Twitter
Pinterest
See kiri on jõudnud sinu postkasti, kuna koos kohvile pole olnud aega kahjuks ju minna.


Kontakt: design@stellasoomlais.com


ei soovi edaspidi uudiskirju saada   
värskenda uudiskirja saamise sätteid

Email Marketing Powered by Mailchimp