Copy

UUDISTOODE: Järjehoidja raamatule

Kõigile lugemishuvilistele võimalus hoida järge oma lemmikutel öökapiraamatutel. Aksessuaarile saab personaliseerimiseks lisada oma nime või mõnd hüüdlauset. Pakis on kaasas ka märkmik heade mõtete kogumiseks.
 
Rohkem infot

UUDISTOODE: Kuuma joogi topsihoidja

Kui oled sedasorti inimene, kellele meeldib oma jalutuskäikudel kuuma jooki nautida, siis miks mitte seda kogemust rikastada spetsiaalse nahast ümbrisega? Nii kaitsed paljast kätt liigse kuumuse eest, jättes paberist ümbrised kasutamata. Aksessuaarile saab personaliseerimiseks lisada oma nime või mõnd hüüdlauset.
 
Rohkem infot

Nahast kandekottide valik on laienenud

Eritellimustele alternatiiviks on nüüd võimalik osta nahast kotte ka otse stuudio riiuleilt! Valikus on nii väikeseid ridiküle kui ka igapäevaseid sumadane ja mudelina on välja töötatud ka reisikott.

 
Vaata lähemalt

DisainiÖÖpäev

16. detsembril kell 9-18 toimub Ülemiste City's (Lõõtsa 6) DisainiÖÖpäev, kus saab osta ka nahast kingitusi. Lisaks hommikuseminarile, Designers Talk'le ja valgusti töötoale toimub ka selle aasta viimane nahatöö õpikoda, mille grupp on juba küll täis, kuid kohapeal saab osta ka töötoa kinkekaarti (järgmine toimub 13. jaanuaril stuudios).

 
Rohkem infot

Sfäär & Sõbrad Jõuluturg 19.12

19. detsembril kell 12-16 toimub Sfäär Outletis (Telliskivi 57, saal 1) jõuluturg, kust saab nautida jõulumeeleolu ja osta ka minu nahast aksessuaare.
 
Rohkem infot

Disainiturg "Jõuluks koju" 20.12

20. detsembril kell 12-18 toimub Kultuurikatlas (Põhja pst 27a) Eesti Disainikeskuse disainiturg, kust saab osta Eesti disaini, sh ka minu uudistooteid ja juba klassikaks muutunud aksessuaare.
 
Rohkem infot
Facebook
Twitter
Pinterest
See kiri on jõudnud sinu postkasti, kuna koos kohvile pole olnud aega kahjuks ju minna.


Kontakt: design@stellasoomlais.com


ei soovi edaspidi uudiskirju saada   
värskenda uudiskirja saamise sätteid

Email Marketing Powered by Mailchimp