Copy

Tervitame vargsi ligi hiilinud suve puhul ning toome teile uudiseid Stella Soomlaisi stuudiost: sedakorda suvistest plaanidest, uutest müügikohtadest ning värsketest toodetest.


BLOGI: Ühest kotist ju ei piisa!

Oma juuraalase töö tõttu peab ta olema hästi distsiplineeritud ja kohati isegi range, kuid eraelus on tegemist rõõmsa ja vahetu inimesega, kes jõuab palju reisida, lapsega töötoas käia ning portselannukule nahast susse meisterdada – kes on see üllatusi täis inimene? Tutvugem – naerust pakatav Katrin.
 
Tutvusime Katriniga paar aastat tagasi, kui ta kirjutas mulle sooviga tellida komplekt kotte – ühe suurema nädalavahetuse reisideks ja teise väiksema igapäevaste vidinate jaoks. Kui ridiküli osas leidsime sobiva olemasolevate mudelite seast, siis suure koti jaoks alustasime protsessi nullist.

Loe edasi

Seljakotid selga!

Lattu on jõudnud suviselt ahvatlevad kollased ja rohelised seljakotid... Hea võimalus hoida käed vabad, kui sõidad rattaga või tekib tahe lausa puu otsa ronida!

Rohkem infot

HÜPIKPOOD: Juulikuu Telliskivis

Elevusega teatame, et juulikuu veedame Telliskivi poetänaval. Lisaks müügile plaanis ka muud põnevat - sellest kõigest juba järgmisel kuul.

Telliskivi Poetänava info

SUVINE PEATUS: Helsingi

Alates juunikuust on valik Stella Soomlaisi tooteid saadaval ka üle lahe!
Kolme suvekuu vältel oleme esindatud Urbanstory Helsinki disainipoes ning ootame sõpru lähedalt ja kaugelt seda väisama!
 
Urbanstory Helsinki Instagram

UUED SELLID: Võtmehoidjad

Nahatööd tehes jäävad stuudios järele tükid, mis on uue koti jaoks liiga väiksed, kuid aksessuaaride jaoks ideaalsed. Kuna meie stuudios raiskamist ei salli, siis anname üksikuks jäänud nahatükkidele läbi lõbusate võtmehoidjate uue elu!

Hind 5 €

UUED SELLID: Prillivutlarid

Kõikide suviste prillikandjate meeleheaks oleme müüki pannud ka toredad päikseprillivutlarid, mis hooajale kohaselt on saadaval seitsmes eri värvitoonis ;)

Hind 50 €
Facebook
Twitter
Pinterest
Kontakt: design@stellasoomlais.com


ei soovi edaspidi uudiskirju saada   
värskenda uudiskirja saamise sätteid

Email Marketing Powered by MailChimp