Copy
SA Eesti Antidoping list Eesti spordialaliitudele
Tulemas puhta spordi nädal 20189.- 15. aprillil tähistatakse Eestis taas puhta spordi nädalat. Spordialaliitudel on hea võimalus korraldada antidopingu haridustegevusi (teabelaudu ja koolitusi) samal nädalal toimuvatel spordisündmustel. Vaata näiteid eelmisest aastast.

Nädalat tähistatakse Eestis kolmandat korda ning selle peamine idee on tutvustada avalikkusele puhta spordi põhimõtteid.

 

Puhta spordi nädalal on spordiorganisatsiooni jaoks mitmeid tegevusvõimalusi: korraldada sotsiaalmeediakampaania, läbi viia külalisloenguid, jagada antidopingu materjale, korraldada spordivõistlustele Eesti Antidopingu teabelaudu. Eesti Antidoping saab omalt poolt pakkuda harivaid materjale, taustainfot ja teavitustegevuste läbiviijaid puhta spordi saadikute näol. (Allmärkusena olgu toodud, et teabelaudade läbiviimist ei loeta haridustegevuse korraldamiseks, mille kohta EAD annab hinnangu Kultuuriministeeriumile.)

 

Andke oma huvist teada siin

 

Lisainfo Elina Kivinukk, elina.kivinukk@antidoping.ee, tel 5628 7762.

Alanud on maailma antidopingu koodeksi uue versiooni arutelu. Eesti Antidoping on avaldanud oma arvamuse koodeksi muudatuste kohta, millele võib veel nädala jooksul tagasisidet anda. 
Copyright © 2018 SA Eesti Antidoping, All rights reserved.


lahku sellest listist    muuda listi sätteid 
 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
SA Eesti Antidoping · Maakri 28a · Tallinn 10145 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp