Copy
SA Eesti Antidoping list Eesti spordialaliitudele
Vaata seda oma veebibrauseris
SA Eesti Antidoping soovib head puhta spordi nädalat! #spordinpuhtalt
Head spordialaliidud!

Ehk olete juba kuulnud, et Eestis tähistatakse 10. aprillil esmakordselt puhta spordi päeva. Meil on hea meel kutsuda teid, teie sportlasi ja treenereid sellest osa saama lausa terve nädala jooksul. Eriti hea meel on nende alaliitude üle, kes on puhta spordi saadikuid oma võistlustele kutsunud.
Osalemiseks on mitmeid võimalusi:

•    Facebookis on välja kuulutatud Puhta spordi jooks, millega liitudes saab olla kursis kõige nädala jooksul toimuvaga. Puhta spordi jooks toimub iga osaleja eelistatud ajal ja kohas. Oma treeningust tuleb postitada pilt Facebooki või Instagrami ja lisada #spordinpuhtalt. Vahvamate piltide omanikke ootavad üllatused.

•    Peame oluliseks, et inimesed puhta spordi pooldamist avalikult jagaksid. Oleme valmistanud mõned puhast sporti toetavad argumendid, neid näeb albumist. Sealt tuleb valida endale meelepärane sõnum, lisada #spordinpuhtalt #playtrueday ning jagada seda oma sõprade ja trennikaaslaste seas. Pilte võib jagada lausa iga päev.

•    Lisaks puhta spordi jooksule võib mitmel pool Eestis näha puhta spordi saadikuid, kes jagavad meelsasti informatsiooni ja panevad spordivõistluste pealtvaatajate antidopingu teadmised proovile. Täpsem info ettevõtmistest Eesti Antidopingu kodulehel.

Puhta spordi päeva tähistatakse 10. aprillil rahvusvahelise projekti prePLAY raames ja 2016. aastal kokku viies riigis: Eesti, Läti, Malta, Sloveenia ja Horvaatia. Vaata ka puhta spordi päeva rahvusvahelist lehekülge.  

Spordime puhtalt!


Eesti Antidoping
Copyright © 2016 SA Eesti Antidoping, All rights reserved.
See list on mõeldud kõigile spordialaliitudele. Tegemist on ühekordse teatega.

Our mailing address is:
SA Eesti Antidoping
Maakri 28a
Tallinn 10145
Estonia

Add us to your address book


lahku sellest listist    muuda listi sätteid 
 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
SA Eesti Antidoping · Maakri 28a · Tallinn 10145 · Estonia

Email Marketing Powered by MailChimp