Copy

Üleskutse osalemaks Puhta Spordi päeval 


10. aprillil 2016 toimub Eestis esimest korda Puhta Spordi päev. Ürituse peamine idee on tutvustada avalikkusele puhta spordi põhimõtteid ning dopinguvastase võitluse olulisust.
 
Kutsume teie alaliitu selle algatusega liituma, korraldades temaatilisi ettevõtmisi 10. aprillil või sellele eelneval ja järgneval nädalal. Kui teil on samal ajaperioodil toimumas võistlusi või treeninglaagreid, on see just sobiv koht, et Puhta Spordi päeva ideed siduda.
 
Eesti Antidopingu poolt pakume järgmisi võimalusi:
– saame pakkuda kleebiseid „Spordin puhtalt“, mida jagada
– saame pakkuda pabermaterjale, nt voldikuid „Dopingu ohud“
– puhta spordi saadikud, spordihuvilised eelneva väljaõppe saanud noored, on valmis tulema väljapanekuga kohale, et viia läbi harivaid tegevusi puhta spordi teemal (viktoriin, meelelahutuslikumad mängud jm)
– soovitame kasutada sotsiaalmeediat, et puhta spordi päeva ideed laiemalt levitada
 
Kindlasti on võimalusi veelgi ja oleme valmis igakülgseks koostööks.
 
Huvi korral palume ühendust võtta Elina Kivinukiga Eesti Antidopingust: elina.kivinukk@antidoping.ee, tel 5628 7762.
 
Puhta Spordi päeva tähistatakse rahvusvahelise projekti prePLAY raames ja 2016. aastal kokku viies riigis: Eesti, Läti, Malta, Sloveenia ja Horvaatia. Idee on tulnud Lõuna-Ameerika riikidelt, kus koostöös WADAga on sellist päeva varemgi tähistatud.
  

Loe uudist EAD kodulehel

Täiendasime
TUE taotlemise
korda

Täpsustasime tingimusi juhtudeks, kui sportlane peab tervislikel põhjustel kasutama keelatud ainet või meetodit. Lisaks saab vaadata, kas sportlane peab taotlema TUE-t, kui talle on kirjutatud välja astmarohud. 

Vaata uudist
Endiselt oleme valmis tegema koolitusi nii noor- kui tippsportlastele, treeneritele ja muule abipersonalile. Koolitused on alaliitude jaoks tasuta, alaliidu jaoks sobival ajal ning kohas.
EAD Facebookis
Copyright © 2016 SA Eesti Antidoping, All rights reserved.


Lahku listist    Säti listi 

Email Marketing Powered by Mailchimp