Copy
Gavote šį laiškelį nes registravotės į Žiemos Saulėgrįžos Energetinio Apsivalymo ritualą.
View this email in your browser

Apsivalymo nuo negatyvo ritualas

 

Gruodžio 22 - trumpiausią metų dieną prieš pat atgimstant saulės jėgai ir mes pasistengsime tapti lengvesni, švaresni ir atgimti naujam ciklui. Tikriausiai verta paaiškinti kaip aš suprantu energetinį apsivalymą ir ką darysiu, kad jums būtų ramiau ir aiškiau.

Energijos tvermės dėsnis teigia jog niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, tik keičia formą. Taigi negatyvi energija negali būti tiesiog nuimta ar nuvalyta, ji negali išnykti. O jei ir galėtų, tai būtų meškos paslauga atimanti galimybę pasimokyti iš savo klaidų ir kažką pakeisti, kad tai nepasikartotų.

Kas gi yra ta negatyvi energija? Tai tiesiog žemos vibracijos energija, kuri ne kuria, o griauna. Sunaikinti jos negalima, bet galima pakelti jos vibracija, paversti pyktį, nuoskaudas, gėdą, kaltę į meilę, džiaugsmą ir ramybę. Kaip tik tai aš ir darysiu - visų mūsų energetinę vibraciją stengiuosi kilstelėti į aukštesnį, subtilesnį lygį. Tiek kiek pavyks, kiek bus įmanoma. Kadangi mūsų daug, net iR nedidelis pokytis, visumoje reikš daugiau šviesos ir meilės šiame pasaulyje.

Susilaukus vaiko mano pasaulėžiūra stipriai keitėsi, aktuali tapo ne tik mano asmeninė erdvė, tai, kas vyksta čia ir dabar, o viso pasaulio, žmonijos sąmonės būklė, nes norisi jog mano vaikas ir visų mūsų vaikai turėtų šviesią aplinką augti, vystytis, realizuoti save.

Kiek kiekvienas iš jūsų individualiai apsivalysite, kiek negatyvios energijos transformuosite į pozityvią priklauso nuo kiekvieno iš jūsų pasirengimo keistis, atleisti, priimti su meile visas gyvenimo patirtis nieko neteisiant. Kadangi ritualo metu ir po jo gali imti kilti įvairūs prisiminimai, jausmai ar išorinės situacijos atspindės kažką apie jus pačius, rodys problemų šaknis, noriu visų paprašyti būti labai sąmoningais ir viską kas vyks priimti su meile ir dėkingumu, net jei aukštesnės jėgos rodys jums nesmagius dalykus apie jus pačius. Priimkite save su meile, be kaltės ar gėdos, tokiais kokie esate, o kai priimsite, pripažinsite, leisite būti tam, kas yra, atsivers galimybės pozityviems pokyčiams.
 

Rekomendacijos ritualo dienai

Gavau jau keletą laiškelių, su prašymu pakartoti nuorodą į puslapį, kur jus turėjo perkelti po registracijos. Į tą puslapį pateksite jei paspausite ant šios nuorodos: http://www.praktinemagija.lt/ziemos-saulegriza/.

Gruodžio 22 nenoriu, kad blaškytumėtės su savais ritualais, todėl norų burto nuorodą atsiųsiu jau po apsivalymo, o rytoj susitelkiame į apsivalymą, atleidimą, paleidimą, išsilaisvinimą, priėmimą su dėkingumu ir meile viso, kas yra ir kas esame.

Ritualą rytoj, gruodžio 22 d., darysiu popiet, maždaug leidžiantis saulei, kai pietų miegelio užmigs mano mažasis saulės spindulėlis. Tiek tuo metu, tiek ir visą dieną kviečiu atverti savo sąmonę viduje laikant intenciją apsivalyti, kelti savo sąmonės lygį, kilti link meilės, džiaugsmo ir ramybės priimant, mylint ir atleidžiant visa kas nėra idealu jumyse ir aplink jus.

Jei galite - kalbėkite maldas ar mantras užsidegę žvakę, jei ne - bent mintyse sukalbėkite maldelę ar savais žodžiais išreikškite savo intenciją apsivalyti ir paprašykite aukštesnių jėgų pagalbos tame. Aš labai rekomenduoju prie bet kokios jums priimtinos dvasinio/energetinio apsivalymo praktikos pridėti tokią paprastą vizualizaciją:

Įsivaizduokite jog jūsų sąmonė per viršugalvį pakyla aukštyn ir kyla aukštai aukštai iki pasiekia baltą šviesą ir besąlyginę meilę. Atsiverkite jai, įsileiskite ją į save, pripildykite jos visą savo kūną, pajuskite jog esate šviesa ir meilė ir paskleiskite šią šviesą ir meilę aplink save, į savo aplinką, gyvenimą, pasaulį.

Šią vizualizaciją galite įsiminti ir kartoti kad ir kasdien kai norėsite kilstelėti savo energetinę vibraciją, įnešti daugiau šviesos į savo gyvenimą.

Jeigu kas nors negalėsite arba nenorėsite ritualo metu sąmoningai dalyvauti

Atminkite jog ritualą darysiu aš ir poveikis pasieks net jei nieko nedarysite, tik patys sau mintyse tą dieną turėsite nuostatą priimti mano siunčiamą energiją. Labai neprisiriškite prie konkrečių lūkesčių kaip ir kas turėtų keistis. Iš savo praktikos galiu pasakyti jog dažniausiai Visata nustebina kažkuo neplanuotu ir reikia mokėti tai priimti su tikėjimu jog viskas tik į gerą (net kai iš pradžių taip neatrodo).

Po ritualo praėjus porai dienų parašysiu laiškelį ir papasakosiu apie savo įspūdžius, pasidalinsiu rekomendacijomis ką dar galite padaryti, kad keltumėte savo vibraciją. Norėčiau, kad turėtumėte įvairių "įrankių" rinkinį ir susijungimo su šviesa vizualizacija yra vienas ir jų.


Nuoširdžiai Jūsų,
Tarologė ir Reiki Meistrė,
Lina Balsė
www.praktinemagija.lt

Informacija aukos - padėkos pervedimui


Kaip jau įprasta, fiksuotos kainos šis ritualas neturi. Padėkoti pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti saugiam proceso užbaigimui, kad neliktų energetinės skolos ir nutrūktų ritualo metu mus susiejęs energetinis saitas.
 

SEB bankas

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: Saulėgrįža
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Swedbank

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: Saulėgrįža
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Pervedimams per PayPal arba kreditine kortele:

Paaukojimą galite siųsti ir per PayPal. Jei turite PayPal sąskaitą pavedimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite ir norite pavedimą daryti kreditine kortele, parašykite man laiškelį kokiai sumai atsiųsti jums PayPal sąskaitą-nuorodą pavedimui kortele.

Amazon dovanų čekis:

Gyvenantiems užsienyje greičiausia ir patogiausia alternatyva bankui būtų parduotuvės www.amazon.co.uk elektroninis dovanų čekis. Išsiųskite čekį į praktinemagija@gmail.com e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę, Salėgrįža ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Copyright © 2016 Praktinė Magija, All rights reserved.


atsisakyti pranešimų apie ritualą prenumeratos    atnaujinti savo kontaktinius duomenis

Email Marketing Powered by Mailchimp