Copy
Gavote šį laiškelį nes registravotės į Žiemos Saulėgrįžos Energetinio Apsivalymo ritualą.
View this email in your browser

Apsivalymo nuo negatyvo ritualas

 

Gruodžio 22 - trumpiausią metų dieną nusileidus saulei dariau apsivalymo ritualą visiems jums, kas užsiregistravote. Šventės ir noras ilgiau pamąstyti apie savo pačios patirtį truputį užlaikė mane, bet kaip ir žadėjau rašau pasidalinti nuotrauka ir savo įspūdžiais, o taip pat pasidomėti jūsų atsiliepimais. Gal šiuo šventiniu laikotarpiu visi esame kiek išsimušę iš vėžių, tačiau vis tik kaip jaučiatės, kokios nuotaikos, kokie pastebėjimai ir įžvalgos arba ženklai jus aplankė?

Taip įdomu ir netikėta, jog šiam laikui naudoju šabloną iš praėjusių metų ir prisijungiau prie sistemos jau turėdama nusikopijavusi ką tik gautą atsiliepimą, kuriuo norėjau pasidalinti, o dabar skaitau jog ir praėjusiais metais pirmasis atsiliepimas buvo su lygiai tuo pačiu akcentu - ašaromis.

2016 - Lolita.
Dėkinga už ritualą, nors jei pagal teisybę, visai buvau pamiršusi :) Bet...priminus draugei vakare, pamaniau, kad tai jūsų darbas - visą dieną riedėjo man ašaros... Pagal jūsų komentarus, taip daugumai pasireiškia negatyvo valymas, o šiemet jo turėjau labai daug - streso pavidalu, sveikatos bėdomis ir kitais rūpesčiais.

Ir štai ką rašiau jums po 2015 metų apsivalymo ritualo.
Jau gavau vieno dalyvio atsiliepimą, jog po ritualo liejosi ašaros, ką aš laikau puikiu ženklu - su ašaromis išėjo stiprios emocijos ir energijos, be to ašaros kartais reiškia jog žmogus susilietė su savo tikruoju Aš, su vidine tiesa.

Ritualo metu stengiausi pakelti visų mūsų energetinės vibracijos dažnį, kad rezonuotume jau nebe su destruktyviomis, o su šviesiomis, gyvybę palaikančiomis ir kuriančiomis jėgomis. Kai kuriems blokams ar negatyvioms nuostatoms, laikančiomis mus žemoje vibracijoje išlaisvinti būtinas jų įsisąmoninimas ir sąmoningas pasirinkimas nuo šiol reaguoti kitaip. Juk mes turime laisvą valią ir tie mąstymo ir elgesio šablonai mus valdo tik iki tol, kol ištraukiame juos į dienos šviesą ir pasirenkame naują reakciją. Pakanka kartą sulaužyti neigiamos reakcijos įprotį ir sekantį kartą tai padaryti bus lengviau.

Pamenu savo vaikystę, mane lengviau iš pusiausvyros išvesdavo ir supykdydavo jaunesnysis brolis. Bet aš dar tada pastebėjau, kad jei pagaunu save dar tik kylant tai emocijos bangai, kol ji manęs neužliejo, galiu pasirinkti išlikti rami. Tikiuosi į paviršių kylant net nemaloniems dalykams ir jūs pajėgsite save pagauti ir sulaužyti užburtą neigiamų reakcijų, diktuojamų ribojančių ir negatyvių pasąmoninių įsitikinimų ar senų emocinių traumų, ratą. Kiek buvo įmanoma padaryti atliekant bendrą nuotolinį ritualą - aš padariau, o toliau jūs tęskite pradėtą procesą pasitelkdami tuos įrankius, kuriuos jums siūlau.

Pirmasis iš tų įrankių yra jau praėjusiame laiške aprašyta vizualizaciją, kurią norėčiau priminti dėl jos efektyvumo:

Įsivaizduokite jog jūsų sąmonė per viršugalvį pakyla aukštyn ir kyla aukštai aukštai iki pasiekia baltą šviesą ir besąlyginę meilę. Atsiverkite jai, įsileiskite ją į save, pripildykite jos visą savo kūną, paskleiskite aplink save, į savo aplinką, gyvenimą, pasaulį. Šią vizualizaciją galite įsiminti ir kartoti kad ir kasdien kai norėsite kilstelėti savo energetinę vibraciją, įnešti daugiau šviesos į savo gyvenimą, išeiti iš įtemptos situacijos ir nutraukti šabloninių reakcijų grandinę ir pažvelgti į viską iš aukštesnės perspektyvos.

Antra rekomendacija būtų pasinaudoti trojos arkliu ir tiesiog įnešti į savo sistemą aukštos vibracijos, pozityvios energijos.

Pavyzdžiui nuo sulčių likusį stiklinį butelį išplaukite, nuvalykite etiketes, akrilo ar stiklo dažais (būna vaikams nebrangių rinkinukų net maximoje) nudažykite tokia spalva, kokios čakros energijos jums trūksta. Jei nesate pažįstami su čakromis galite paskaityti apie jas svetainėje www.gyvybesenergija.lt ir atlikti čakrų testus. Papildomai ant butelio užrašykite pozityvių tos čakros raktinių žodžių. Pavyzdžiui jei norėčiau pastiprinti saulės raizginio čakrą ir pasitikėjimą savimi, teigiamą savęs vertinimą, nudažyčiau butelį geltonai ir užrašyčiau ant jo Pagarba, Pasitikėjimas Savimi, Saulė, Energija, Valia, Drąsa, Bendradarbiavimas. Belieka tokį butelį pripilti vandens ir iš vakaro ar ryte padėti ant palangės, kur į jį pašvies saulė (ar bent dienos šviesa). Vanduo pasikraus spalvota šviesa ir jūsų užrašytų žodžių energija ir išgerdami tokį vandenį jūs įnešite šią vibraciją į save.

Trečia rekomendacija kaip palaikyti savo vibraciją juo aukštesnę, kad pakaktų energijos jūsų tikslų realizavimui, būtų pasitelkti terapinės kokybės eterinius aliejus.

Aliejus galima garinti aromalempoje ar difuzoriuje, sumaišius su medumi ar druska įsipilti į vonią. Kai kuriuos galima tepti ant odos ir net vartoti į vidų kaip maisto papildus. Sąmoningumą ir vibraciją nuostabiai kelia mano mėgstamiausias biblinis Frankincense eterinis aliejus. Voniai ar garintuvui, o taip pat tiesiog pasitepti riešus ir smilkinius puikiai tinka atpalaiduojantis, raminantis Lavandų eterinis aliejus, Young Living firmos Lavandų aromatas nesulyginamas su tuo, ką anksčiau pirkdavau iš vaistinės. Vanduo paskanintas terapinės kokybės ir maistui tinkamu vartoti Citrinų eteriniu aliejumi (tik 1 lašelis puodeliui) ir skanus ir stiprina imunitetą ir suteikia vertingų medžiagų organizmui, o greta to stiprina saulės raizginio čakrą, optimizmą ir pasitikėjimą savimi. Žiemos laiku kai trūksta saulės tai kaip tik tai, ko reikia. Geriau gali būti nebent meilės ir džiaugsmo energija pasitepus sinerginiu eterinių aliejų mišiniu Joy. Pakartosiu jog išties naudingą poveikį gausime tik iš terapinės kokybės aliejų, todėl rekomenduoju Young Living produkciją.

Rekomenduoju informatyvų straipsnį Vibracinės Young Living eterinių aliejų savybės.

Ir galiausiai kaip žadėta - rituale naudoti ir nuotraukoje ratu apie pagrindinį kristalą matomi tibeto kvarco kristalai iškeliaus kaip dovanėlės pas dosniausius šio ritualo rėmėjus. Šio kristalo savybės išties įspūdingos, apie jas pasiskaityti galite čia: Tibeto kvarcas. Pas ką šie kristalai keliaus atrinksiu sausio pabaigoje ir susisieksiu emailu pasiklausti adreso kur siųsti.

Dėkoju visiems, kas dalyvavote, kas suprantate jog mes patys turime būti tuo pokyčiu, kurį norime matyti pasaulyje jog tvarkytis, valytis ir atkurti harmoniją turime pradėti nuo savęs. Laiminu jus ir linkiu šviesos, tikėjimo ir Aukštesnių jėgų vedimo jūsų kelyje.


Nuoširdžiai Jūsų,
Tarologė ir Reiki Meistrė,
Lina Balsė
www.praktinemagija.lt

www.gyvybesenergija.lt

Informacija aukos - padėkos pervedimui


Kaip jau įprasta, fiksuotos kainos šis ritualas neturi. Padėkoti pagal savo galimybes ir tai kiek jums atrodo vertas mano darbas kviečiu savanoriška auka. Padėka ir atlygis skirti užtikrinti saugiam proceso užbaigimui, kad neliktų energetinės skolos ir nutrūktų ritualo metu mus susiejęs energetinis saitas.
 

SEB bankas

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: Saulėgrįža
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Swedbank

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: Saulėgrįža
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Pervedimams per PayPal arba kreditine kortele:

Paaukojimą galite siųsti ir per PayPal. Jei turite PayPal sąskaitą pavedimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite ir norite pavedimą daryti kreditine kortele, parašykite man laiškelį kokiai sumai atsiųsti jums PayPal sąskaitą-nuorodą pavedimui kortele.

Amazon dovanų čekis:

Gyvenantiems užsienyje greičiausia ir patogiausia alternatyva bankui būtų parduotuvės www.amazon.co.uk elektroninis dovanų čekis. Išsiųskite čekį į praktinemagija@gmail.com e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę, Salėgrįža ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Copyright © 2016 Praktinė Magija, All rights reserved.


atsisakyti pranešimų apie ritualą prenumeratos    atnaujinti savo kontaktinius duomenis

Email Marketing Powered by Mailchimp