De integratie
QPM heeft zowel vergelijkbare als complementaire business en is hierdoor uitstekend inpasbaar binnen de activiteiten van Van der Ende Groep. Daarnaast is de locatie van QPM welhaast perfect. Dichtbij de zeehaven van Gent en tussen diverse glastuinbouwgebieden met volop groeimogelijkheden.
De volledige integratie van QPM binnen Van der Ende Groep, zal gefaseerd plaatsvinden. De huidige eigenaar en drijvende kracht binnen QPM, Johan Broekmans, blijft aan en zal zijn kennis en ervaring stapje voor stapje overdragen. “Ik ben er heilig van overtuigd dat we op korte termijn al diverse synergie voordelen kunnen realiseren. Daarnaast zien we de (cultuur)verschillen als een verrijking voor de groep. We gaan het beste uit twee werelden samenvoegen” zegt Lex van der Ende, Managing Director Van der Ende Groep.
Over Quality Pumps & Machines
QPM heeft sinds de oprichting in 2012 een forse organische groei doorgemaakt en is inmiddels een niet meer weg te denken speler in de Belgische markt. QPM heeft een uitgebreid assortiment dompelpompen en dieselpompen voor riolering-, kanaal-, rivier- en sluiswerken. Daarnaast beschikt het bedrijf over een moderne verhuurvloot. Verder beschikt QPM over diverse tijdelijke (nood)pompen, drainagepompen, rioleringspompen en diesel aangedreven pompen voor het verpompen van influent, bentoniet, slib of slurry. Evenals pompen voor het droog houden van bouwputten, kelders, grachten en beken.
Over Van der Ende Groep
Van der Ende Groep is een vooruitstrevend familiebedrijf (> 115 fte) en al ruim 35 jaar producent, innovator en leverancier van technische producten op het gebied van water(behandeling), klimaat- en ventilatie oplossingen en (industriële) filtratietechniek. Daarnaast biedt zij specialistisch advies en uitgebreide technische dienstverlening aan de land- en tuinbouw, industrie, (semi)overheid en bouw & aannemerij.
|