Copy

Kutsume Teid täienduskoolitustele!

Tee jõuludeks endale ja oma lähedastele kingitus - registreeri koolitusele!

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli täienduskoolituste hulka on lisandunud palju uusi ja huvitavaid koolitusi. Leia endale sobiv ja registreeri ning soovita sõbralegi! Koolituste kohta leiad lisainfot kodulehelt.

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegutsevad mitmekülgsed koolitajad ning just seetõttu saame pakkuda Teile väga palju erinevaid täienduskoolitusi. Vastavalt inimese või asutuse soovidele ja vajadustele saame kokku panna just Teie jaoks sobiva koolituse.

Esmaabi koolitused


Korraldame esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi! Igas ettevõttes peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse. Kursusi on võimalik tellida gruppidele, erinevatele asutustele ja firmadele. Järgmised esmaabi koolitused:
Esmaabi väljaõppe koolitus (16-tundi) 14.-15.01.2015
Esmaabi täienduskoolitus (8-tundi) 28.01.2015
E
smaabi (16-tundi) 10.-11.02.2015
Esmaabi  (8-tundi) 19.02.2015
Esmaabi (16-tundi) 10.-11.03.2015
Esmaabi (8-tundi) 3
0.03.2015

Abivahendite tõenduspõhine hindamine ja soovitamine 16.01.2015


Koolitusel antakse ülevaade tehniliste abivahendite kategooriatest, õpetatakse kasutama standardiseeritud hindamismeetodeid ning antakse praktilisi asjakohaseid soovitusi. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Inglise keele kursus algtaseme läbinutele 20.01.-14.04.2014


Inglise keele kursus alustab taas ning seekord juba neile, kes tunnevad ja hindavad ennast algtaseme läbinuks. Jätkame sõnavara (tavakeel ja tervishoiualane) laiendamist ning püüame ka juba rääkida mitte ainult olevikust, vaid ka minevikust. Tule kursusele ja arendame koos rääkimisoskust ja –julgust inglise keeles ning ka sellest arusaamist! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Füsioloogiliste ohutegurite hindamine ja tööst tulenevate haiguste ennetamine 21.01.2014


Koolitusel, kuhu on oodatud taastusarstid, füsio- või tegevus-terapeudid, õpitakse tundma tugi- liikumiselundkonnale füsioloogilisi riske kujutavaid töövõtteid, tööasendeid ja hindamist ning töökeskkonna kohanduste rakendamise põhimõtteid. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Lihasenergeetilised tehnikad (Muscle energy techniques – PIR and PFS) 28.01.2015


Praktilisel koolitusel räägitakse lihas-energeetilistest tehnikatest, mis on laialdaselt kasutusel füsioterapeutide, osteopaatide ja massaažiterapeutide seas eesmärgiga pikendada lühenenud või spastilisi lihaseid, tugevdada füsioloogiliselt nõrku lihaseid või lihasgruppe ja palju muud. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Klassikalise massaaži algkursus 2.-18.02.2015


Kursusel antakse teoreetiline ja praktiline ülevaade kaela- ja seljapiirkonna ning ülajäsemete ja alajäsemete lihaste anatoomiast; käsitletakse klassikalise massaaži füsioloogilisi toime- mehhanisme ja toimeid, näidustusi ja vastunäidustusi ning masseeritava hindamist. Kursus on oma olemuselt väga praktiline. Tule ja õpi klassikalist massaaži! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Lapsehoidja koolitus 5.02.-30.06.2015


Kutsume Teid uuele 240-tunnisele lapsehoidja koolitusele, mis vastab lapsehoidja kutsestandardile. Koolituse eesmärk on õpetada välja usaldus-väärne lapsehoidja, kes tahab ja oskab hoolitseda erinevas vanuses laste eest, suudab luua positiivse kasvukeskkonna ja koostöös perega last hooldada ning toetada lapse arengut. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Efektiivne meeskonnatöö 11.02.2015

 
Inimestel, kes koos töötavad, omavad tihti ka ühiseid eesmärke, mistõttu on väga oluline meeskonnas hästi hakkama saada. Koolitusele on oodatud kõik inimesed, kes tahaksid rohkem teadmisi saada meeskonnatööst, selle eelistest, puudustest ja endast kui meeskonna-liikmest. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Suhtlemine eaka patsiendiga 16.02.2015 ja 06.04.2015


Osaledes sellel koolitusel, õpite eaka patsiendiga suhtlemise eripärasid, sagedamini esinevate haiguste tagajärjel muutunud eakate suhtlemismustreid ning konkreetse hindamisvahendi kasutamist dementsete eakate hindamisel. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Tervishoiutöötaja arenguprogramm
18.02.-10.06.2015


Tule koolitusele ning arenda info leidmise ja hankimise, analüüsi ja sünteesi oskust. Õpi küsima õigeid küsimusi ning paranda võimekust saada hakkama keerulistes olukordades. Koolitus koosneb viiest moodulist ning kõikidele on võimalik ka eraldi registreeruda! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Aroomiteraapia algkursus 05.-12.03.2015


Aroomiteraapia on kunst, esteetiline ravikunst, mis kasutab aromaatsete taimede ja puude erinevatest osadest ekstraheeritud lenduvaid eeterlike õlisid keha tervise ja vaimu selguse eest hoolitsemiseks. Tule koolitusele ja õpi aroomiteraapiat ise kasutama! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt. 

 

Neuroortooside rakendamine kliinilises praktikas 06.03.2015

Koolitusel antakse ülevaade käe või jala funktsioonihäirete kompenseerimise võimalustest neuroortooside abil. Osalemiseks on vajalik kesknärvisüsteemi häirete, käeliste funktsioonihäirete ning kõnnifaaside ja -häirete tundmine. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Elastse teibi kasutusvõimalused kliinilises praktikas 13.03.2015

Saa tõenduspõhised baasteadmised elastse teibi kasutusest ning praktilised oskused elastse teibi (k-teibi) kasutuseks tugiliikumiselundkonna, ortopeedilisete, kesknärvisüsteemi häiretega ning pediaatrilise valdkonna häiretega klientidega. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Konfliktide juhtimine ja enesekehtestamine 18.03.2015

Konfliktide juhtimise koolituse käigus saab osaleja aimu konfliktipsühholoogia olemusest, selle tekkepõhjustest, intensiivsusest, lühi-ja pikaajalistest tagajärgedest isiksusele. Koolituse eesmärk on anda ülevaade konfliktide tekkepõhjustest, tagajärgedest ja võimalikest lahendusvariantidest, samuti enesekehtestamise võimalustest oma töös. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Taktiilne massaaž 18.-19.03.2015

Kutsume Teid taktiilse massaaži koolitusele. Tegemist on Rootsis väljatöötatud massaaživormiga, mis koosneb kergetest, pidevatest puudutustest. See massaaživorm erineb klassikalisest sellepoolest, et siin ei muljuta lihaseid vaid stimuleeritakse naha pindmisi retseptoreid pehmete regulaarsete liigutuste kaudu. Taktiilne massaaž vähendab valu ning lõõgastab vaimselt ja füüsiliselt. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Triggerpunktiravi koolitus 26.-27.03.2015


Kas sul või mõnel su kliendil on mõni valuprobleem, mis kuidagi laheneda ei taha või pidevalt naaseb? Väga suure tõenäosusega on see seotud mõne triggerpunktiga. Tule koolitusele ja võid juba koolituse teiseks päevaks olla täiesti erinev inimene! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Kognitiiv-käitumisteraapia tehnikate kasutamine õendusabis 14.-15.04.2015


Koolitusel antakse ülevaade kognitiiv-käitumisteraapia (KKT) põhimõtetest ja tehnikatest. Osalejad saavad teada, kuidas erinevate juhtumite kaudu tutvustada KKT tehnikate kasutamist õendusabis, praktiseeritakse KKT tehnikaid ja motiveeriva intervjuu läbiviimist. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Praktiline stressijuhtimine 06.05.2015


Mõista paremini stressi olemust ning oska märgata tundemärke ka teistel inimestel! Koolitusel räägitakse stressijuhtimise põhimõtetest ning määratletakse personaalseid pingeallikaid ja leitakse seoseid vajadustega. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Toiduhügieeni koolitus 12.05.2015


Tõsta teadlikkust toiduhügieeni olemusest ja eesmärkidest! Koolituse läbinu teab toiduhügieeni põhimõtteid ja oskab neid järgida ning tunneb toidukäitlemisvaldkonnas valitsevaid ohtusid nende vältimise võimalusi. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

HACCP-põhise enesekontrolliplaani koostamine, juurutamine ja alalhoidmine 12.06.2015


Koolitusel antakse teadmisi HACCP põhise enesekontrolliplaani koostamiseks, töös hoidmiseks ja tõhususe hindamiseks ohutu toidu käitlemise tagamiseks. Toimiv ettevõttepõhine enesekontrollisüsteem aitab ennetada ja kõrvaldada ohtusid, mille tulemusel võivad tekkida tarbijatel tervisehäired. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Vägivallata suhtlemine 16.09.2015


Koolituse läbinud inimene oskab eristada tundeid mõtetest, neid väljendada ja lahendada seesmisi konflikte. Omab valmisolekut kasutada vägivallata suhtlemise tehnikaid. Koolitusel jõuame läbi eneseanalüüsi vägivallata suhtlemiseni, mis avaldub harmoonilistes lähisuhtes, tõhusas koostöös ning sisemise rahu leidmises! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Geriaatriline patsient 21.10.2015


Koolitusel tutvume geriaatrilise patsiendiga töötamise põhimõtete, eetika, geriaatriliste sündroomide ja patsiendi funktsionaalse seisundi hindamise võimalustega! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Telli Tartu Tervishoiu Kõrgkooli veebiajakiri Tervist!


Kõrgkooli veebiajakirja viiendast väljaandest saab lugeda üliõpilasesinduse esimehest Liisa Kriidist, rubriigis "Ikkagi inimene" annab vastuseid rektor Anneli Kannus, tutvuda saab patsiendi lähiuuringute eeliste ja puudustega ning lähemalt saab lugeda ka mitmest põnevast tegemisest. Veebiajakirja novembrinumbris on kokku enam kui 40 lehekülge huvitavat lugemist!

Kohtumiseni Tartu Tervishoiu Kõrgkooli täienduskoolitustel!

Share
Tweet
Forward
+1
Share
Kontakt: Liisi Org, täienduskoolituse spetsialist
liisiorg@nooruse.ee, +372 7370209
Copyright ©  2014 Tartu Tervishoiu Kõrgkool

www.nooruse.ee/koolitused
unsubscribe from this list    update subscription preferences